Skocz do zawartości
jaca60

Huawei P8 Lite - nie wyszukuje urządzenia przez BT

Rekomendowane odpowiedzi

jaca60

Witam kolegów fachowców.Kupiłem sobie do samochodu wtyczkę do kompa OBDII SDPROG BLUETOOTH ANDROID BT-do odczytu błędów i kasowania ich.Huawei P8 Lite nie wykrywa w ogóle tej wtyczki.Wziąłem telefony Samsunga i nie ma żadnego problemu z wykryciem i parowaniem wtyczki.To samo z LG. Huawei P8 Lite w różnych opcjach czyli wyłanczanie, reset, wyjęcie wtyczki itp. nie wykrywa jej.Ale śmieszne jest,że telefon Samsung mam z Huawei sparowany, laptop sparowany - bez problemu.Rom jest z Plusa,Android 5.0.1, nr kompilacji 160. Nie rotowany. Kolega ma taki sam telefon, tylko zrotowany-i też nie wykrywa wtyczki. Czy ktoś może wie co może być przyczyną nie wykrywania przez Huawei P8 wtyczki BT?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z bluetooth. Otóż w mojej pracy jest radio z opcją słuchania przez bluetooth. Wszystko spoko, tylko że mi tego radia w ogóle nie wyszukuje. Wszyscy inni bez problemu łączą się z radiem, a u mnie nie widoczne. Kolegi telefonu również mi nie wyszukuje... Czas widoczności mam bez ograniczeń, a więcej ustawień bluetooth chyba nie ma.. ;/ Poradzicie coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi