Skocz do zawartości
McDriver

Aplikacja Newsweek Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Apps zaktualizowane a rom 3.2 kmm. Trochę z innej beczki: ktoś wie jak się tu zmienia product code? może to jest problem? W sgs 2 w dialerów wybiera się *#272#imei ale tu nie mam pomysłu.

Sent from my GT-P7510 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aga01

Chyba już wiem,w czym rzecz : masz tylko wi-fi.Zanim w końcu włożyłam do swojego Taba kartę sim,nie mogłam wejść w SamsungApps,wyświetlał się komunikat o braku karty sim i koniec.A co do product code to może rozwiazanie znajdziesz tutaj : How to access service menu? - The Galaxy Tab Forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z kartą SIM to wiem że tak działa na pewno w sgs2 ale to blokuje dostęp do samsung apps a nie do pojedynczych aplikacji. Wydaje mi się że to wina product code csc: jest xeb czyli USA. Muszę chyba ściągnąć rom z Europy ale nie mogę dojść do ładu z tymi kodami bo jakie pliki pobrałem to bez csc i podczas instalacji wyskakuje mnóstwo czerwonych zdań. :-). Ponawiam pytanie: ma ktoś może apk Newsweek polska z titanium backup lub inny? Na necie nie mogłem znaleźć.

EDIT:

Trochę długo zanim sobie przypomniałem o tym wątku :-)

Mam P7510 i według samsung app na necie aplikacja Newsweek jest dla mnie niedostępna ale zmieniłem build.prop na p7500 i po kilku próbach zalogowałem się z tabletu na samsung app i zainstalowałem Newsweek PL. Potem przywrociłem poprzedni build.prop i wszystko działa jak trzeba. Jak ktoś nie ma ochoty na kombinacje to mogę spróbować wyciągnąć apk za pomocą titanium i wysłać na email. Mam nadzieje ze nie łamie jakiegoś regulaminu bo aplikacja jest darmowa ale niedostępna na niektóre modele.

Wysłane z mojego GT-P7510 za pomocą Tapatalk

Nie mogłeś użyć przycisku "Edytuj" ?

La Chupacabra

Edytowane przez La Chupacabra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    falcor

Pojawiła się wczoraj aktualizacja aplikacji newsweek PL.

Działa poprawnie na SGS3. Dodano również większą ilość obsługiwanych urządzeń, np. Samsung Galaxy TAB2.

Samsung Apps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam obecnie problem z tą aplikacją. Zainstalowałem na tablecie note 10.1 i wszystko było ok. Wczoraj zrootowałem go i od tego momentu Newsweek krzyczy że nie ma połączenia z internetem i nic nie moge pobrać ani zaktualizować. Mam komunikat brak połączenia z internetem. Wyczyściłem dane i usunąłem apke i zainstalowałem ponownie - efekt ten sam. Próbowałem na połaczeniu Wi-Fi jak i sieci komórkowej. I nic. Czy to oznacza że na zrootowanym urzadzeniu nie działa? Jakieś sugestie? Wiem, że to nie ten dział ale pytam uzytkowników newsweeka.

Edytowane przez dstanek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Athl0n

Szanowni koledzy. Czy byłby ktoś tak uprzejmy wyciągnąć ze swojego Galaxy Taba 10"" tą apkę i ją tutaj umieścić, albo przesłać mi na priv.

Sprawdziłem, że ta wersja działa na moim Asusie TF301T.

Działała ale niestety została zaktualizowana i już nie mogę nic nowego poczytać.

Bardzo proszę o pomoc bo jestem uzależniony od Newsweeka.

edit.

Koledzy niech się ktoś zlituje.

Edytowane przez Athl0n

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również proszę kogoś o pomoc w tej samej sprawie...

Mam co prawda SGS3 i z Samsung Apps mogę ściągnąć Newsweek PL, lecz wydaje się zoptymalizowany do małego ekranu SGS3... a ja bym chciał czytać Newsweek PL na 10" ekranie Nexus'a 10 - niech ktoś posiadający 10" tablet Samsunga udostępni odpowiednią wersję aplikacji. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez La Chupacabra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19

Nikt ci nie udostępni, bo to warez jeśli się nie mylę, a warez=złamanie regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lc0ne
    Mam obecnie problem z tą aplikacją. Zainstalowałem na tablecie note 10.1 i wszystko było ok. Wczoraj zrootowałem go i od tego momentu Newsweek krzyczy że nie ma połączenia z internetem i nic nie moge pobrać ani zaktualizować. Mam komunikat brak połączenia z internetem. Wyczyściłem dane i usunąłem apke i zainstalowałem ponownie - efekt ten sam. Próbowałem na połaczeniu Wi-Fi jak i sieci komórkowej. I nic. Czy to oznacza że na zrootowanym urzadzeniu nie działa? Jakieś sugestie? Wiem, że to nie ten dział ale pytam uzytkowników newsweeka.

Mam dokładnie taki sam problem od początku, tyle że nie próbowałem bez roota... Jest na to jakieś rozwiązanie? To samo z innymi gazetami.

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi