Skocz do zawartości
namor

Brak powiadomień poczty gmail

Rekomendowane odpowiedzi

namor

Problem wygląda tak, że po dłuższej nieaktywności telefonu np. po nocy rano nie mam żadnych powiadomień o nowej poczcie gmail pomimo iż w tym czasie na skrzynkę przyszły wiadomości.
    W ciągu dnia gdy telefon jest użytkowany bardziej intensywnie powiadomienia otrzymuje na bieżąco zaraz po otrzymaniu każdej wiadomości. Zdarza się też że przez około 1,5 - 2 godzin (dokładnie nie ustaliłem) telefon leży bezczynie i po tym czasie nadejdzie wiadomość email to już też powiadomienia o niej nie otrzymuje.
    W ustawieniach mam włączone powiadomienia, aplikacje gmail usunąłem z optymalizacji aby właśnie nie było problemów z powiadomieniami a dalej ich nie otrzymuję
    Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i zna jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cra89

A to nie dziala tak przypadkiem tryb "doze" ktorego nie mozna wylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lhrrob

Też to miałem. Zainstalowałem inbox też od googla i problem rozwiązany. Swoją drogą bardzo fajna apka, która w przyszłości podobno ma zastąpić Gmaila.

SM-G935F

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natha

@up

Używam od paru miesięcy inboxa, jest genialny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam ten problem z Gmailem, ale pewnie przesiądę się na inboxa. Natomiast u mnie jest jeszcze brak powiadomień z Facebooka. Messenger działa ok, ale sam Facebook w ogóle nie wyświetla powiadomień. Dziś wszedłem na fb przez komputer i miałem powiadomienia o 4 nowych postach w grupach, a telefon nic nie dał znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    namor

inbox to taki tymczasowy półśrodek, czekam aż google naprawi problem w swojej aplikacji

bo okazało się że nie tylko samsung ma taki problem

@@Maciej Tomczuk

możesz aplikacje facebook usunąć z optymalizowanych i powinny powiadomienia pojawiać się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Też mam ten problem z Gmailem, ale pewnie przesiądę się na inboxa. Natomiast u mnie jest jeszcze brak powiadomień z Facebooka. Messenger działa ok, ale sam Facebook w ogóle nie wyświetla powiadomień. Dziś wszedłem na fb przez komputer i miałem powiadomienia o 4 nowych postach w grupach, a telefon nic nie dał znać.

czekam aż google naprawi problem w swojej aplikacji

Nie wiem czy samsung ma problem czy wasze sprzety.

Nie mam s7 ale na mojej s6 edge plus z softem 6.0.1 nie mam problemu z powiadamianiem gmail, FB czy messengera, nie wspomnę już o zwykłej skrzynce pocztowej. Może nalezy dobrze przewertować w ustawieniach.

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

inbox to taki tymczasowy półśrodek, czekam aż google naprawi problem w swojej aplikacji

@@Maciej Tomczuk

możesz aplikacje facebook usunąć z optymalizowanych i powinny powiadomienia pojawiać się

Wygląda na to, że miałeś rację. Wyłączyłem Facebooka i Gmaila w optymalizacji baterii i póki co od dwóch dni dostaje normalnie powiadomienia.

Sent from my S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Nie rozswietla mi sie ekran jak otrzymam gmail. Otrzymuje powiadomienie dzwiekowe, losowo od razu, po jakims czasie albo w ogole, chyba taka uroda. Moje pytanie: nie rozswietla sie ekran jak dostaje powiadomienie. Sms, mms rozswietla, gmail nie. Tak ma byc, czy cos nie umiem ustawic? Tel. galaxy a9 - antek 5.1.1. Prosze o porade, bo mnie to denerwuje i nie rozumiem dlaczego tak jest.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi