Skocz do zawartości
Grysica

Szyfrowanie karty pamięci - trwa już 2 dni, brak danych na kartcie pamięci, brak postępu szyfrowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam problem z szyfrowaniem karty pamięci, otóż 2 dni temu włączyłam szyfrowanie, zaznaczyłam opcję razem z multimediami, potem pojawiło się w powiadomieniach przygotowanie do szyfrowania, a potem komunikat, że karta pamięci została odinstalowana, i że mogę ją bezpiecznie usunąć... i od tej pory nie było żadnego innego komunikatu, a karta pamięci mimo, że jest cały czas włożona to nie mam do niej dostępu, wszystko mi poznikało.. kiedy wchodzę w ustawieniach ponownie w szyfrowanie karty pamięci to jest tam napisane: Poczekaj na zakończenie szyfrowania karty pamięci. Tyle że już trwa to 2 dni, a nie ma żadnego pasku postępu ani nic( jak szukałam w necie jak taki przebieg wygląda to niby w powiadomieniach miał być pasek postępu).. i teraz nie wiem co mam zrobić, boję się nawet uruchomić ponownie telefon, bo a nuż przerwę to szyfrowanie. Jest możliwe, że jednak mi szyfruje ale jakoś w tle?

Edytowane przez djcygan2009
    Poprawiłem tytuł wątku na zgodny z regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajonk

Jak na moje - raczej nie. Z tego co pamiętam, włączenie szyfrowania wymaga podłączenia do zasilania. 

Ja bym już wyjął kartę pamięci bądź zrestartował urządzenie. Jak dane miały się pójść... to i tak poszły. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi