Skocz do zawartości
jacula

Instalacja programów trwa długo

Rekomendowane odpowiedzi

jacula

Witam dziś zakupiłem telefon ,pierwsze spostrzeżenie to ze instalowanie programów trwa u mnie wg mnie dłużnej niż na innych telefonach np do tej pory miałem Myphone Luna tam szło szybciej ,raz sie mi scioł to znaczy przy instalacji programu nie zainstalował sie ale jak chciałem go ponownie zainstalować to nie dało rady ,dopiero po wyłączeniu program sie pokazał ,sprawdziłem w Antutu i wynik 29 tys mało Luna miała 26 tys ,słabo? najważniejsze aparat zeby on hulał ok 

Długo sie ładuje 

Edytowane przez jacula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze czy dzieje się to gdy instalujesz w pamięci wewnętrznej,czy na karcie sd? Po drugie,to sprawdź ile masz wolnego miejsca w pamięci wewnętrznej,mnie osobiście G4s takich problemów nie stwarzał...Antutu to tylko aplikacja poglądowa, wydajność i moc sprawdza się najbardziej w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

Instalowałem na wewnętrznej pamieć pusta  ,to moje porównanie do poprzednika teoretycznie słabszego Myphone Luna ,co jeszcze zauważyłem tu gdzie mieszkam mam słaby zasięg Play (a nadajnik mam 500 metrów obok) Luna był zasięg jako nie liczny ok a tu jak na razie na pograniczu zasięgu    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To na moje masz problem z egzemplarzem, ja na zasięg nie narzekam. Dużo się przemieszczam po naszym kraju są miejsca na kilku smartfonach i gubił mi zasięg Lg g4s tego nie robi.Kwestia wydajności to jak pisał kolega, chodzi o komfort pracy, pamiętaj że nasz snapdragon i wyświetlacz fullHD, mają mały problem ze współpraca i to na różnych modelach.Jak już pisałem mój ideał to CM na tym telefonie, dzialal by perfekcyjnie. potwierdzają to moje doświadczenie na innych smartfonach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaką masz wersję oprogramowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

@@philip83

V10b-EUR-XX

Edytowane przez bartekc00
    Jeden problem poruszamy w jednym temacie, wystarczy tu: http://forum.android.com.pl/topic/265344-lg-g4s-ile-faktycznie-ten-telefon-trzyma-na-baterii/page-2#entry4538551 Nie cytujemy posta wyżej w całości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi