Skocz do zawartości
Piccolosan

Kupno baterii do OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

pantin

@@aliens To nie wiesz takich rzeczy? Włączonego ekranu.

Wysłane z mojego OnePlus One 64GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aliens

nie jestem maniakiem telefonow jak wy , wiem na tyle ile mi potrzeba. hehe i to mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

@@aliens czyli ile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koledzy pomóżcie. Ten Connectivity Service to jest coś co można w jakiś sposób wyłączyć? Widzę że najwięcej wakelock robi ale nie mogę tego procesu nigdzie znaleźć aby ubić. Disable service i inne programy nie widzą tego. A po dniu używania mam 38 wzbudzeń trwające łącznie 32 minuty. To chyba za dużo? Czy może jednak to normalny proces i tak powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam OPO od jesieni 2014 i czuję, że chyba nadchodzi czas na wymianę baterii. Na aliexperss jest pełno ofert ale jak czytam opinie kupujących to średnio są zadowoleni z tych wynalazków. Na oryginalną nie ma co liczyć ale może ktoś polecić coś godnego w gąszczu propozycji na aliexpress? PS Widziałem tam nawet baterie opisywane na 4200mAh...

Edytowane przez stratus84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Ja zakupiłem baterie na allegro. Podobno oryginalna ale oczywiście wiem że nie jest. Dzisiaj wymieniłem zaraz sprawdzam statsy w Accu Battery i ile wytrzyma. Wiem za to już że ma czujnik temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 godzin temu, DaveR1 napisał:

Ja zakupiłem baterie na allegro.

Hej, jak możesz podeślij linka gdzie i dokładnie którą kupiłeś i zrecenzuj jak wrażenia użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Link do allegro

Jak na razie z tego co zauważyłem program Accu Battery pokazuje temperatura ale tylko ok 24,7-24,9 więc ten sensor prawdopodobnie to fejk.

Bateria według mnie trzyma zaskakująco dobrze. 4h SoT i jeszcze zostało 30% baterii. Wifi cały czas włączone, 3G cały czas włączone, GPS cały czas włączony, auto jasność na 40%.

Używałem do FB Snapa internetu sms itp itd. Jechałem też z nawigacją Google Maps ok 1h z włączonym Bluetooth i połączonym do radia. 

Jak narazie miałem mały problem że bateria ładowała się tylko 88% a potem miała jakieś problemu reset pomagał ale wtedy się wolno ładowała. Chyba to naprawiłem ale mimo wszystko wciąż testuje.

dodana zawartość

Dzisiaj 3h na ekranie i jeszcze w chwili pisania tego posta zostało 42% baterii. Standardowo 3G zawsze włączone tak samo WiFi i GPS, jasność 40% auto. Problem z tym że nie ładuje ponad 88% już chyba zażegnany (trochę bardziej skomplikowana kalibracja baterii) więc ogólnie zamiennik chyba w miarę dobry :D

Z tego co ogólnie słyszałem jest też opcja żeby wysłać telefon do OPO (do Czech chyba) i za 20 euro wymieniają baterie na nową oryginalną.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi