Skocz do zawartości
baton1

Zakup Xperii Z5 Compact - dyskusja, spostrzeżenia, wątpliwości

Rekomendowane odpowiedzi

baton1

Witam

Przymierzam się do zakupu Z5C. W sklepie kosztuje około 2k. Na aledrogo ceny zaczynają się od 1,5k. Gdzie wy kupowaliście swoje telefony, macie może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?? Żeby później nie było problemów z gwarancją lub tym że otrzymam jakiś odnawiany egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena faktycznie może kusi bo różnica 500zł to faktycznie mało nie jest ale ja radził bym Ci kupić w normalnym sklepie typu Euro RTV AGD czy coś w ten deseń, ja dałem ponad 2k bo kupiłem od razu kilka dni po premierze. Model który kupiłem był wyprodukowany w 2015r w 38 tygodniu, jest to pokazane na "metce" która jest schowana pod zaślepką, gdzie umieszczasz kartę sim i kartę pamięci. A co do gwarancji to i tak wszystko ląduje we Wrocławskim serwisie W-support.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

olx

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colin23

Towar pełnowartościowy. Sklep 100% pewny. Gwarancja PL. W sumie można znaleźć jeszcze trochę taniej w necie ale tu masz 100% pewności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

mam do was pytanie: posiadam Z1C od ponad 2 lat i postanowiłem zmienić słuchawkę na coś nowszego ze stajni Sony a z tego powodu że odpowiada mi rozmiar telefonu a Iphone jest jak dla mnie za drogi. I teraz czy dobrą zamianą będzie Z5C czy lepiej jednak wybrać X Compact? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@pawelot78 jeżeli nie jest ci potrzebny root to może to jest dobry wybór. Ale moim zdaniem z3 i z3c to były ostatnie warte uwagi telefony z tej stajni. Jak widać po mojej sygnie byłem fanem tej marki ale od z5 wzwyż uważam, że sony sobie w stopę strzeliło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pawelot78 Xperia XZ ciekawie wygląda :) Choć ja swojej Z3 nie sprzedam bo ma dobrą baterię i jestem zadowolony :) Po co mam kupować jakąś xperie X za sporą kasę a ma to samo co moje Zetka , bez sensu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, patrikos23 napisał:

@pawelot78 jeżeli nie jest ci potrzebny root to może to jest dobry wybór. Ale moim zdaniem z3 i z3c to były ostatnie warte uwagi telefony z tej stajni. Jak widać po mojej sygnie byłem fanem tej marki ale od z5 wzwyż uważam, że sony sobie w stopę strzeliło.

nie bawię się  w żadne rootowanie, modyfikację i tym podobne rzeczy. Z reguły aktualizuję według wskazań producenta i tyle

dodana zawartość
    45 minut temu, Gesiu_15 napisał:

@pawelot78 Xperia XZ ciekawie wygląda :) Choć ja swojej Z3 nie sprzedam bo ma dobrą baterię i jestem zadowolony :) Po co mam kupować jakąś xperie X za sporą kasę a ma to samo co moje Zetka , bez sensu :D

Xperia XZ ma 5,2' a mnie interesuję wielkość 4,6'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23
    48 minut temu, Gesiu_15 napisał:

Jak nie mniej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi