Skocz do zawartości
Kaburashy

Telefon sie wyłącza przy 30% baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem odnośnie baterii. ładuję ją do końca. Od 100%-40-30%  działa jak należy, lecz potem albo z 40% w pare min robi sie do np 4% i się wyłącza. Czasami sie po prostu wyłącza na 30% i nie da sie go włączyć, dopiero po naładowaniu. ktoś zna przyczynę? możliwe że to przez ładowarkę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@Kaburashy przywróć ustawienia fabryczne. Jeżeli nie pomoże tzn. że najprawdopodobniej bateria będzie do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że też się tak podepnę, mam podobny problem tylko u mnie wiąże się to z częstym nagrzewaniem się baterii(np normalnie jest i poniżej 30% zaczyna się bardzo grzać i się często wyłącza/nagle spada bateria nawet o kilkanaście %). Kilka razy nawet wyłączył mi się na 60%! Po włączeniu oczywiście 0%. W związku z tym pytanie: jest szansa na wymianę baterii na gwarancji? Kończy się ona 28 kwietnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@Domino5740 jeżeli tak opiszesz usterkę to jak najbardziej powinni uznać.

HTC One_M8 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam taki problem .... Wczoraj telefon pokazywał około 46% wylaczylem go jak się uruchomił pokazał .ze bateria jest na poziomie 10% a później wskoczył znowu na 46% stanu. Oglądałem Youtube bateria była 46% długo pokazywała ten stan...dziwne .ze długo nie schodziła bateria a tu nagle tel się wyłączył . Włączyłem go i baterie była rozladowana. Mam wrażenie .ze stan bateria w procentach który był pokazywany nie był adekwatny to stanu faktycznego bateri. Gdyż telefon był użytkowany cały dzień a stan był tak wysoki.

Ps. Bateria wytrzymuje mi spokojnje caly dzień więc raczej jest z nią wszystko ok. Dziwne .ze jak wyłączenie telefon a później go włączę stan bateria jest mniejszy a później wskazuje na wyższy stan procentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@impress przywrócenie ustawień fabrycznych powinno pomóc.

HTC One_M8 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

....myślisz .ze to pomoże Telefon dwa miesiące temu był stawiany od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@impress nie ma 100% pewności, że to pomoże, ale jest szansa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz wylaczylem tel było 62%...po włączeniu było 47% a po jakoś 39 seknundach znowu wskoczył na 62%..

....sokolsliwo sprawdzisz w swojej m8 czy też Ci skacze tak przy wyłączeniu ?

[Dodano: 10 kwiecień 2016 - 20:40]

....mi się wydaje .ze po prostu źle liczy aktualny stan procentów bateri i błędnie go pokazuje w % ...jaka jest dobra app która można precyzyjnie odczytywać procesy baterii ?

Jak wylaczylem tel przy podlaczonej ladowarce to procenty baterii były na takim samym poziomie zaraz po włączeniu jakie przy wylaczsniu.

Edytowane przez impress

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@impress sprawdziłem, spadło o 1%. Wiadomo że włączanie zabiera stosunkowo dużo mocy baterii, więc jakiś minimalny spadek może być.

Natomiast wciąż sądzę iż powinieneś przywrócić ustawienia fabryczne. Telefon jakby na nowo "przypisze" sobie baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi