Skocz do zawartości
gacy02

Ładowarka bezprzewodowa - EP-NG930 i inne...

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem w Euro ładowarkę EP-NG930 w sklepie internetowym z opcją odbioru w sklepie stacjonarnym.

Po przeczytaniu  postów namor'a , gdy poszedłem odbierać poprosiłem o sprawdzenie,czy zgodnie z opisem na stronie w komplecie jest kabelek.Oczywiście nie było,więc nie odebrałem.

Jestem umówiony na jutro,podobno ma być komplet,jeśli nie będzie to zrezygnuję i kupię w x-komie,lub komputroniku. Tam mają bez przewodu 30 zł.taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rabbit

Ja dzisiaj kupiłem. Też jest bez kabla ale zapomniałem zupełnie o nim i już ładowarkę mam u siebie na biurku...

Domyślam się, że wtopiłem i kabla nie dostanę?

UP:

Zastanawiam się czemu w sumie miałbym dostać ten kabel :E

Edytowane przez Rabbit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

O jakim kablu tutaj mówicie? Żadna ładowarka indukcyjna samsunga nie ma w zestawie kabla - ktoś się w euro pomylił wpisując go na stronie internetowej i oczywiście zawsze znajdzie się ktoś kto nie przepuści nikomu żadnej pomyłki!:(

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

No właśnie jest jak napisałeś, czyli w zestawie nie ma kabla. Ale nie każdy musi o tym wiedzieć i nawet pierwsze osoby na tym forum, które kupiły tę ładowarkę były zdziwione, że przy tej cenie nie ma kabla w zestawie. A skoro na stronie Euro jest napisane o kablu to niektórzy starają się dostać to co wg. oferty powinni dostać. Tym bardziej, że właśnie w euro ta ładowarka jest chyba najdroższa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

199 zł to jest cena detaliczna sugerowana przez producenta i taką mają i ich sprawa. Samsung nie daje kabla bo niby dlaczego ma być? Przecież założenie tej ładowarki jest takie że podpinasz ją pod zestaw z pudełka z telefonu czyli tą ładowarkę i kabel który już masz - więc po co wam jeszcze jeden kabel - normalnie janusze biznesu. Jak jest ona dla Ciebie za droga to jej nie kupuj a nie żądaj jeszcze jakiś gratisów które Ci się nie należą. Jak widzisz samsung nie narzeka na sprzedaż - nawet brakuje tych ładowarek więc dla innych kozt 199 zł i to że jest bez kabla to innym nie przeszkadza. Przedstawiłem swoje zdanie, a Ty oczywiście masz prawo mieć inne :)

Edytowane przez kozo
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

Ja nie kupiłem tej ładowarki i nie mam zamiaru.

I nie chodzi mi o żaden gratis ale o część oferty. A czemu kabel ma się komuś nie należeć skoro jest wymieniony w ofercie? Według ciebie każdy kto chce kupić cokolwiek ma wertować najpierw stronę producenta, sprawdzać co jest w zestawie i dopiero potem kupować? Skoro widzę na stronie sklepu towar i wymienione są w nim elementy jakie wchodzą w skład zestawu to mam pełne prawo ich żądać. A może to właśnie euro dorzuca ten kabel żeby zainteresować kogoś swoją ofertą? Może właśnie tak jest skoro już parę osób kupiło i euro uczciwie przyznaje, że doda ten kabel i wzmianka o kablu nie znika z oferty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

...wg. mnie jest to pomyłka i ktoś niestety beknie za to no ale jak widać żyjemy w takim świecie że za walkę o kabelek człowiek jest w stanie poświęcić cześć swojego krótkiego życia:) jeszcze rozumiem jak ktoś faktycznie się nie zna ale ile jest to kolka osób na tym forum które dobrze wiedzą że jest to pomyłka ale będą ŻĄDAĆ. Wiem jestem inny;)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

Spoko, nie ma się co sprzeczać i zaśmiecać tematu.
    Chodziło mi bardziej o osoby, które nie wiedzą co powinno być w zestawie, czytają ofertę i nie dostają czegoś co jest w niej wymienione. I uważam po prostu, że mają prawo żądać tego co jest wymienione w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

A tak swoją drogą to w euro jest ona za 169 - wystarczy dodać ją do koszyka i będzie naliczony za nią rabat 30 zł:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up.

Nieprawda.Wrzuciłem do koszyka i cena była 199,00 zł.Dostałem maila,że ładowarka czeka w sklepie.Czekała,ale bez kabla,za to z ceną 199,00,nie było mowy o żadnej obniżce.

Nie lubię być robiony w wała i na terenie tego samego centrum handlowego kupiłem za 169,00.Musiałem przejść ok.150 m.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi