Skocz do zawartości
Natalia Ligęzka

Lg Bello - Od pewnego czasu nie wyszukuje sygnału GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż telefon posiadam już ponad rok i do tej pory nie miałam problemu, ale od jakiegoś czasu mój GPS po prostu, jak by upadł. W ogóle nie znajduje mi satelitów GPS, a GPS potrzebny mi przede wszystkim do aplikacji do biegania. Testowałam już sporo aplikacji, ale w każdej pisze wciąż ' wyszukiwanie satelitów ' . Endomondo, Run coś tam, Licznik kilometrów, nawigacja tzn. Google Maps wyszukuje moje aktualne położenie, ale na tym niestety się kończy. Mam włączone dane pakietowe, lokalizację, próbowałam też na wi-fi i nie działa. Aktualizowałam Google Maps, Endomondo itp, myślałam, że problem leży tam, ale to też niestety nie to. Już nie mam pomysłu co dalej zrobić. Pobrałam test GPS i wykazało mi znalezionych 10 satelitów, w użyciu zero i komunikat ' NO GPS '. Ktoś miał podobny problem? Zależy mi na szybkim rozwiązaniu. Nie mam żadnego gumowego etui, przez które sygnał mógł by być słabszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Stawiałbym na uszkodzenie mechaniczne. Serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pluck

Żeby nie zakładać nowego tematu... Mam ten sam problem, żaden program typu "GPS Fix" nie łapie sygnału GPS, próbowałem na otwartej przestrzeni, w domu, wszędzie. Telefon z procesorem Snapdragon łapie mi fix w 15 sekund. Nie jest to żadna wada mechaniczna ponieważ telefon działa sprawnie, nigdy nie upadł. Robiłem również ustawienia po przez program "MT GPS", ktoś ma sposób na działanie GPS na MediaTek'u? Telefon oczywiście zrootowany więc proszę o jakieś sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczny problem.

Nawet AutoMapa nie jest w stanie automatycznie wykryć GPS

Czy ktoś wie na jakich parametrach portu działa w tym modelu GPS? Wklepałbym ręcznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi