Skocz do zawartości
Kamil Daroszewski

Note 4 (abo 99,99, 24 miesiace) czy S7 (abo 109,99, 36 miesiecy) lub LG V10 - abo 99,99, 36 miesiecy

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna mam możliwość przedłużenia umowy w play. Zastanawiam sie nad doborem telefonu pomiędzy tymi dwoma (jak w temacie):
    Note 4 (abo 99,99, 24 miesiace) doplata 619 zl

S7 (abo 109,99, 36 miesiecy) doplata 689 zl

Na abonament mam 20 zl/miesiac znizki wiec w ogolnym rozrachunku wychodzi 79,99 i 89,99.

Telefonu używam glownie do przegladania internetu i sluchania muzyki, bardzo sporadycznie gry (prawie wcale). Przy czym od czerwca do konca wrzesnia wyjezdzam do Stanow i nie biore ze soba laptopa. Chciałbym aby telefon w jakimś stopniu mi go tam zastapil i wydaje mi sie ze do tego celu lepszy bylby note ze swoim rysikiem. (Wielkość NOTE'a mi nie przeszkadza ale nie pogardze tez mniejszym smartfonem.) Zastanawialem sie tez nad LG V10 - abo 99,99, 36 miesiecy doplata ok. 580 zl ale jakos nie jestem przekonany do LG. Natomiast LG G5 w playu jak narazie nie ma w opcji abo 36 miesiecy a na 24 nie stac mnie na doplate. Bralbym Note 4 bez zastanawiania gdyby nie polityka samsunga co do aktualizacji i wspierania starszych modeli. Co doradzacie?

Edytowane przez Kamil Daroszewski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus
    gdyby nie polityka samsunga co do aktualizacji i wspierania starszych modeli

Note 4 to telefon, który swój czas świetności ma już za sobą. Nie licz na więcej aktualizacji aniżeli Android 6.0.1. Poza tym, jaką wersję Note 4 Ci oferuje Play ? 910C czy 910F?

Dużo bardziej przyszłościowym urządzeniem jest S7 i V10. Z tym, że S7 podobnie jak S6 będzie wspierany "topowo" przez kilka miesięcy do czasu ukazania się S8. Przygotuj się na celowe wstrzymywanie aktualizacji, żeby S7 nie był w czymś lepszy od następcy. Zdecydowanie postawiłbym na V10 mimo, że cyferki w benchmarku są niekorzystne względem niego wobec S7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play oferuje wersje 910C z Exynosem (wiec chyba ta wydajniejsza). Domyslam sie ze aktualizacja Note'a do 6.0 bedzie ostatnia ktora Samsung wypusci. Czytalem tez ze nie bedzie w niej zbyt wielu nowosci, np. zostaje stary TW. Ale czy oplaca sie wiazac umowa rok dluzej zeby wziac V10? Na papierze nie wyglada on na telefon o duzo lepszych parametrach od NOTE'a 4. Nie wiem jak to prezentuje sie w rzeczywistosci. Ktos ma bezposrednie porownanie w uzytkowaniu tych 2 telefonow? Zostaje jeszcze G4 (abo 99,99, 24 miesiace, doplata 429zl) ale kiedy bawilem sie nim chwile w sklepie to mnie nie zachwycil. Wizualnie tez jakos nie pasuje mi do flagowca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi