Skocz do zawartości
shaze

Smartfon do 400 zł, do 4'', 5-8mpix tył,

Rekomendowane odpowiedzi

shaze

Witam,

Szukam smartfona do 400 zł z wyświetlaczem do 4", aparatem z tyłu 5-8 mpix, procesor 1+GHz, Ram 1+ Gb. Facebóki i inne opcjonalnie, mile widziana pojemna bateria.

Przejrzałem trochę opcji i rzucił mi się Galaxy S3 mini w oczy ale jest stosunkowo leciwy i podejrzewam ew. opóźnienia w funkcjonowaniu typu przycinki, ścinki. Nie wiem jak sprawują się Krugery, Telefunkeny, Goclevery i inne Myphone'y. Mam tu na myśli jakość wykonania i ogólne funkcjonowanie.

Pozdrawiam.

Telefon dla kobiety, lepiej gdyby był nowy ze względu na gwarancję.

Edytowane przez Gathon
    Dodanie informacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dp121

Ja ostatnio kupowałem LG Leon i nie mam do czego się przyczepić, wymienna bateria, slot na SD, Androida 5.0, ma te 4,5' ale pasek na dole ma dotykowe przyciski, przy niewielkiej ilości aplikacji chodzi naprawdę w porządku.

Moto E także polecam ze względu na czystą wersje Androida co zawsze powoduje, że urządzenie jest bardzo szybkie i na pewno będzie stabilniejsze.

W tej cenie rozglądałbym się też za S4 mini, widziałem ostatnio używkę u znajomego za 360 zł, dlatego jeżeli nie zależy Ci na czasie to myślę, że warto tym bardziej, że ma 1,5 GB.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Edytowane przez dp121

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie ciężko, jeśli tylko 4 cale. Może 4.5? Wówczas sprawdź Moto E2 albo myPhone L-Line.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi