Skocz do zawartości
Ingutan

Nexus 5x nie ładuje się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj w nocy mój Nexus 5x przestał się ładować. Gdy obudziłem się był naładowany jedynie do 85%. Do tej pory nie działa ładowanie. Używałem jedynie ładowarki dołączonej w zestawie (innej typu c na razie nie mam). Jak myślicie co mogło zawinić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timot

Może się spaliła ładowarka. Musisz spróbować jakaś inną zwykła z przejściówką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym tygodniu spróbuję jeszcze z inną ładowarką, bo i tak chciałem sobie dokupić następną typu c. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timot

Nie masz przejściówki do kabla żeby sprawdzić na byle jakiej ładowarce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem/mam podobny problem:

kupiłem N5X i wyjechałem na weekend. Na miejscu chcę ładować a tu nic, zero efektu... Sklep wymienił mi cały zestaw na nowy (3 tygodnie temu) i było wszystko ok, do wczoraj.

Tak samo, jak koledze, przestał się ładować w pewnym momencie i zakończył współpracę. Winię ładowarkę, bo co w słuchawce niby miało by nawalić. Jadę szukać przejściówki, ew. nowej ładowarki na gwałt. Zepsutą serwis LG ma mi wymienić "od ręki" w ramach gwarancji, jak tylko będą ją mieli na stanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś słabe te ładowarki, moja również padła po 2 miesiącach użytkowania... Wysłałem na gwarancję, ciekawe czy wymienią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już ponad tydzień temu po 1 dniu(!) używania wymieniłam na nowy egzemplarz, w nocy telefon się naładował jakos do 75% i potem już nic.
    Wczoraj to samo w nocy i dzisiaj, ale po odłączeniu na kilka minut i podłączeniu ładowarki znów ładuje... Tylko to trochę kiepskie rozwiązanie. Jeśli będzie tak się działo pewnie znów będą wymieniać albo najlepiej, żeby dali 5 zapasowych ładowarek :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ładowarki tylko zasilacze. A same zasilacze to rzeczywiście syf jakich mało. Nie są nawet trochę zgodne ze standardem USB-C...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja budzę się dzisiaj i widzę baterie naładowana do 75%, podłączyłem do drugiej ładowarki i ładuje, więc nawalił adapter, a telefon mam raptem od tygodnia.

Edytowane przez Grzeniu91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente

Podałby ktoś parametry ładowania np z AccuBattery przy szybkim ładowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi