Skocz do zawartości
Lukasz01230

Czy N6 obsługuje cat 6 LTE?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy nasz telefon obsługuje cat 6 LTE? Jestem w Red Bull Mobile. Na stronie Play jest napisane, że w tej ofercie jest 4G ULTRA LTE i ponoć jak korzystamy z ULTRA, to wyświetla się LTE+ zamiast samego LTE. Mieszkam w warszawie. Czy ktoś korzysta i podzieli się wiedzą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, N6 obsługuje Cat 6 czyli LTE-A czyli tę agregację częstotliwości. Problem jest w tym że to całe 4G LTE ultra nie chce działać (A ikona i tak się niby nie wyświetli bo wyświetla się na innych częstotliwościach z agregacją). W Szczecinie jeszcze nie udało mi się nawet złapać innego pasma niż band 3. A LTE dalej 10Mb/s...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak sprawdzasz z jakiego pasma korzystasz i na jakim jest ten super ultra lte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apką "LTE Discovery"

Agregacja jest na paśmie 2100 czyli na Band 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie tylko band 3 łapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie. Na samym forum play też nie potrafili mi odpowiedzieć i gubili się w zeznaniach. Najpierw napisali że tylko S6 edge+, S7 i S7 edge bo mają cat9, a potem że wystarczy mieć cat 6. Oczywiście dopiero to drugie jest prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po rozmowie z konsultantem, który odradzał mi pójście do salonu, bo mi tam nie pomogą, poszło zgłoszenie do obsługi PLAY. Mam nadzieję, że szybko i sensownie odpowiedzą.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dzwonili z pomocy technicznej. Pan usiłował mi wmówić, że korzystam z LTE ULTRA, ale mój telefon jeszcze nie miał aktualizacji i nie wyświetla tego. Jak grochem w ścianę była mowa, że wiem z jakiej częstotliwości korzystam w danej chwili i mnie nie łączy z ULTRA, podobnie co do prędkości, nadajnik 500m od okna, a prędkości (pomiar z 17:33) 4,25 do mnie, 12,46 ode mnie. LTE w plusie chodzi po 30, ponad 7 razy szybszy download... Co robić? Może gdybym korzystał z telefonu, który na stronie PLAY widnieje jako ten mogący korzystać ULTRA, to by działało niczym bugatti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie, w Polsce nie bawią się w blacklisting po imei. Pewnie to po prostu wszystko jest źle zrobione albo wcale nie mają jeszcze tylu nadajników z agregacją ile podają.

U mnie w szczecinie trochę lepiej. W dzień mam w domu 14/25 a w nocy nawet do 24/32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi