Skocz do zawartości
UltimaThule

Telefon z Dual Sim, LTE, NFC do ok. 1200 zł? Jakaś alternatywa dla Motorola Moto X Play?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Rozglądam się za nowym telefonem do ok. 1200 zł i póki co jestem zdecydowany na Motorole Moto X Play, ponieważ muszę mieć Dual Sim, LTE i NFC - a ona to ma.

Chciałbym się upewnić, że to najlepszy wybór :) Co myślicie o Xiaomi? Przyznam, że wertuje ich telefony, trochę ich sporo i znajduje sprzeczne info odnośnie NFC? Który model z ich oferty spełni moje oczekiwania (Dual Sim, LTE, NFC)? Oczywiście pod uwagę biorę też innych vendorów: Sony Xperia, Huawei?

Obecnie używam S5 Mini Dual Sim, ale przede wszystkim brakuje mi LTE, większego wyświetlacza/ rozdzielczości no i trochę czasami laguje :/

Edytowane przez NatanW
    Usunięto prefix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Huaweu p8 ma dualsim, nfc i lte. I miescie sie w cenie jesli szukasz z alle... lub olx.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Hmm.. bazowałem na #####, a tam zaznaczone że nie ma NFC? Napisane jest, że NFC ma tylko wersja single sim?

Póki co nie widzę alternatywy dla Moto X Play (oczywiście w tym przedziale cenowym). Szkoda, bo Moto X Play, trochę gabarytowo jest za duża... zwlekam z zakupem i zwlekam, ale chyba już nie ma sensu :( Jestem wkurzony, że do kwoty ok. 1200 zł nie mogę kupić telefonu, który spełni moje wydaje mi się niewygórowane wymagania :(
    Edytowane przez deus
    Cytowanie w całości postu poprzedzającego narusza Regulamin Forum A§4 pkt. 4.6. Alternatywnie stosujemy @UP lub @Wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

@@UltimaThule ma nfc hhuawei p8, nfc ma rowniez p9 ale nie ma hpnor7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arus082

Jest Honor 7 z NFC jak i bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi