Skocz do zawartości
Robcio88

Słuchawki do s7 edge - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

OsMax

Jak ktoś szuka tanich słuchawek to polecam earpods'y od appla. Dla mnie najlepsze jakość/cena. Wczoraj słuchałem tych U Pro na pałąku w firmowym sklepie Samsunga i dla mnie rożnica spora na korzyść earpodsa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fer

@up a miałeś pobraną aplikację dedykowaną do słuchawek Samsunga? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.samsungsoundphone&hl=pl

Bo dzięki niej masz dodatkowe opcje. Nie tylko equalizer.

Poza tym nie porównuj słuchawek kablowych do zestawu BT. 

Edytowane przez Fer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś ma większy budżet to polecam RHA T20, CIACH Minus, że u nas ciężko dostępne.

Edytowane przez Fenek
    Słownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cinekpl

Jakbym miał tyle płacić za słuchawki to zastanowiłbym się 4x, z prostej przyczyny, za znacznie mniejszą kasę można nabyć rewelacyjne słuchawki Phonak Audeo, których pełnych możliwość z pewnością nie wykorzysta wbudowany odtwarzacz w s7.

A 600zł lub 300zł różnicy ( w zależności od modelu phonaków ) zostaje w kieszeni. 

Edytowane przez cinekpl
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

Racja.

Chciałem już nawet sobie sprawić jakieś dobre słuchawki bezprzewodowe ale już wspierające bluetooth 4.2 i jakie było me zdziwienie (i niesmak zarazem) kiedy okazało się, że takich po prostu nikt nie produkuje. Jedynie Sennheiser ma wydać niebawem jakiś model nausznych ale cena oczywiście będzie z kosmosu bo to jak widać kosmiczna technologia.  To ja już lepiej poszukam 3x lepszej jakości model tradycyjnych słuchawek za takie pieniądze. 

Żenada że tak to wygląda a ludzie i tak kupują przepłacając srogo za gorszą jakość.  W takim tempie tego "postępu" to kupię sobie słuchawki bez kabla za 15 lat może. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cork

witam

co do słuchawek to polecam do sportu AfterShokz Trekz Titanium mega dźwięk, lekkie , bezprzewodowe

Edytowane przez cork

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mgtan

Również polecam Phonak ... Fajne filtry... Zielony daje dobry bas bez zalewu buczenia i dumnienia. Słuchawki dobrze tłumią hałas z zewnątrz. Nie zależnie czy kupisz sobie model z serii 100 czy 200 to fizucznie są te same słuchawki jeśli chodzi o jakość dźwięku i przetworniki w środku (różnica jest tylko w najwyższym modelu za około 2000). Phonak maja moim zdaniem jedna wadę (jak zresztą większość słuchawek dokanalowych) czasami podczas chodzenia będziesz słyszał jak kabel szokuje o kurtkę ciuchy porostu przenosi się taki dźwięk czasami.

Inne wada ale tylko według mnie to rozmiar silikonowych nakładek średnie są za małe a duże są za duże dla mnie. Tak czy siak dźwięk maja świetny (nie trafiłem jak dotąd na słuchawki dokonałowe które grały lepiej w cenie poniżej 1000 PLN, a trochę ich przesluchlem)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mgtan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cinekpl

@@mgtan Pianki comply rozwiazują problem z dopasowaniem, jeśli już ma ktoś z nim problem, w moim przypadku silikony są odpowiednie, to już kwestia indywidualna.
    Phonak Audeo to słuchawki o świetnym dźwięku i nienagannym wykonaniu.
    W zasadzie w tej cenie nie mają sobie równych, jak się chce wskoczyć na poziom wyżej, to trzeba wyłożyć ponad 1000pln.

W ogóle zauważyłem że s7e całkiem fajnie gra ze słuchawkami a-jays two, wydobywa z nich nadzwyczaj dobrze tony niskie o_O. Z pewnością pomimo tego, te słuchawki nie są dla ludzi lubiących dudienie basu, a raczej fajnie zrównoważonych dźwięków. Wg mnie opcja nie do przebicia, patrząc na stosunek ceny do jakości(mam od 3 lat i nic się im nie dzieje).

Sprawdziłem ceny a-jaysów i 127zł za dwójki z gratisową parą pianek comply to okazja, ja je kupowałem za cenę ok 170pln, i ciągle uważam że są warte  nawet starej ceny.

Także podsumowując, budżet:

130zł - A-jays Two.

380zł - Phonak Audeo PFE 012

I nawet nie szukałbym innych.

Edytowane przez cinekpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35

A ja od siebie polecam JBL Synchros Reflect In-Ear, fajnie wyglądają, są lekkie, grają bardzo dobrze, no i nie są drogie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mgtan

@@cinekpl... Nie, pianki Complay nie rozwiązują problemu. Słuchawki dużo gorzej siedza w uchu, a do tego pianki przypuszczają masakrycznie dźwięki z zewnątrz. Zero tłumienia.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi