Skocz do zawartości
Robcio88

Słuchawki do s7 edge - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Yanos

Czy ktoś może polecić jakieś dobre sluchawki bezprzewodowe douszne / dokanałowe. Zupełnie się na takich nie znam a chcialbym kupić coś dobrego powiedzmy w budżecie do 400 zl ? Czy warto szukać słuchawek z technologią aptx czy nie ma to sensu ? Ktoś poleci jakieś konkretne modele ?

Tapnięte z S7E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karven

To może korzystacie z awei a990bl?

S2 -> S4 -> N4 -> S7 EDGE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ishar89

@Yanos nie używałem, ale chodzą dobre opinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Ja kupiłem Soundmagic ST30 - słuchawki modułowe - można podłączyć po kablu jak i pod moduł Bluetooth. Są po prostu wyśmienite - dźwięk miazga :D To są dokonałówki clipon - zestaw bardzo bogaty. Zwykłe wkładki, wkładki sportowe, podwójne jak i pianki Comply :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Yanos kiedyś o nich myślałem, ale cena mnie na razie odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karven
    Witam, posiadam słuchawki i do biegania odradzam, pałąk który znajduje się na szyi podczas szybszego chodzenia obkręca się i trzeba co chwilę poprawiać. Narzeczona w nich biegała i po chwili zdjeła bo nie chciała się denerwować. Lepsze były by z takim rozwiązaniem jakie mają Samsung Level Active. Dobre opinie słyszałem na temat słuchawek firmy Jabra

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jednak się skusiłem i kupiłem Samsung level u pro i jak na razie jestem zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos
    @Yanos kiedyś o nich myślałem, ale cena mnie na razie odstrasza.

Cena może jest duża. Też nie do końca byłem przekonany ale słuchawki są świetne. Super dopasowane i bardzo wygodne do biegania. Do tego tyle rodzajów wkladek że każdy coś dopasuje. I najważniejsze - grają przekozacko. Teraz to S7E wymiata

Tapnięte z S7E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Yanos ja raczej mało słucham. Muzyka to głównie car audio. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xfrost

ja jadę na  soundmegic e50 dla mnie super grają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GAViii

Na gwiazdkę kupiłem sobie bezprzewodowe słuchawki Skullcandy Smokin Buds 2 Wireless. Mam je już chwilę, może wyrazić jakąś opinię, czas pracy na baterii wynosi 5h, a nawet ponad, słuchania non stop muzyki na 80-90% głośności (w fabryce ciężko o pokojowy hałas).
    Co do dźwięku... Audiofilem nie jestem, lecz jakość jest dla mnie istotna. Opisywane słuchawki zadowalają mnie w zupełności i uważam, że w tej cenie, z taką baterią są bardzo dobre. W s7 jest korektor, także można się bawić w dopieszczanie barwy.
    Gumeczki są fajne (trzy pary w zestawie), nie wylatują z uszu (stockowe), zdarza się, że ugniatają mnie, każdy ma inaczej, indywidualna kwestia, robię chwilkę odpoczynku i słucham dalej.

Jedyny minus jaki zauważyłem, łącznik kabelków podczas poruszania delikatnie zsuwa się z czasem, na ogół używam ich w pracy (fizycznej) i ta cała centralka pomimo wyprofilowanego (jednakże chyba ciut zbyt elastycznego) pałąka zjeżdża po kilkanaście milimetrów sukcesywnie na plecy ;) trzeba je poprawiać co jakiś czas.

Recenzje są na necie, także polecam poczytać. Mnie udało się je wyrwać w promo za 199 z wysyłką na oleole. Obecnie da się znaleźć za ok. 225zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi