Skocz do zawartości
Robcio88

Słuchawki do s7 edge - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

rozzi

używa ktoś może awei a920bl lub a990bl? jakieś opinie? zastanawiam się na razie nad czymś tańszym żeby sprawdzić czy nie zgubię :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam małe pytanko. Tata zakupił ostatnio s8+ i z racji, że nie słucha muzyki zakosiłem mu słuchawki AVG, które dostał w zestawie. Podobno są bardzo dobre i drogie (100 dolców?). Rzeczywiście, od standardowych s7e są dużo lepsze, ale to głównie chyba z racji tego, że po włożeniu do ucha nie słychać kompletnie otoczenia (można z powodzeniem używać jako stopery do ucha jak sąsiad hałasuje :D ). Mimo wszystko dźwięk nie powala, na wyższych głośnościach słychać szumy. Lubię mocny bass, a tego mi wyraźnie brakuje. Bawiłem się w soundalive, ale podkecanie bassu tam jest jakieś dziwne - bardzo cierpią na tym inne dźwięki, które są jak dla mnie za bardzo wyciszone. Korzystam z odtwarzacza samsung. Może jest jakaś apka, która poprawia jakość na głośności od 70%-100% i łagodnie podkręca bass?

Edytowane przez Myszorex123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ishar89
    Napisano (edytowane)

@Myszorex123 Poweramp Music Player tego spróbuj 

Edytowane przez Ishar89
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Myszorex123 jak słuchawki są bez szału to zmiana programu cudów nie da.

Ja jak chcę chwilę odprężyć się z ulubionymi kawałkami z dobrym basem wyciągam swoje stare słuchawki dokanałowe Panasonic. Nawet nie pamiętam jaki to model i kiedy kupiłem. Na pewno mają parę lat, ale nadal są rewelacyjne..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

@Myszorex123

Te słuchawki AKG z S8 są tak naprawdę warte z 200zł, do tego nie grają rewelacyjne, brakuje właśnie niskich tonów i nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seba112 bulki są na allegro po 79 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

@the_naturat_com

To jeszcze lepiej, ja jak ostatni raz sprawdzałem były po 200zł :E

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seba112 jak by nie było, mimo sygnowania AKG produkowane są nadal przez Samsunga i co najważniejsze są to dedykowane słuchawki. Może są ciut lepsze od tego co dawał wcześniej producent, ale mega jakości bym się nie spodziewał.. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@the_naturat_com cudów rzeczywiście nie dał, ale w porównaniu do samsungowskiego odtwarzacza jest dużo lepiej. Przynajmniej zniknęły szumy :) mowa o poweramp oczywiście.

Gdzieś tam przeczytałem, że warte 100 dolców, ale zgadzam się z wami, że nie są warte swojej ceny i jestem w stanie uwierzyć, że można je kupić za 200 zł czy 80.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cru5h

Jakie słuchawki polecicie do biegania? Myślę tutaj o dousznych lub nausznych z tym że douszne powinny być z adapterami aby nie wypadały. Słuchawki najlepiej z mikrofonem, budżet powiedzmy w okolicach 300zł, interesują mnie dobre jakościowo słuchawki. Te dawane z telefonem są niewygodne i wypadają mi z ucha.

EDIT:

Zdecydowałem się na słuchawki nauszne Sennheiser HD231G

Posiadałem wcześniej starszy model HD 218 jednak brakowało mi w nich mikrofonu... Model HD 231G jest przeznaczony do urządzeń z Android, model 231I do iPhone. Słuchawki są małe i wygodne, uchwyt trzyma stabilnie je na miejscu.

EDIT:

Finalnie zakupiłem jednak do biegania słuchawki bezprzewodowe bluetooth Philips ActionFit Sport SHQ6500CL/00. Słuchawki rewelacja, mimo że są douszne to nie tlumią dźwięku otoczenia co podnosi bezpośrednio biegania w mieście. Dodatkowo mogą służyć jako zestaw słuchawkowy do prowadzenia rozmów. Czas na baterii około 4-5h. Polecam.

Edytowane przez cru5h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi