Skocz do zawartości
Robcio88

Słuchawki do s7 edge - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ig0r

A co sądzicie o słuchawkach Level On Pro?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w życiu za  tą kasę. Jak chcecie słuchawki to od razu podajcie budżet, bo ciężko podać propozycje, jak rozstrzał jest od 100 do 4000zł... (dokanałowe)

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ishar89

Ja się zastanawiam nad Jabra Sport Pace cena 399zł albo Jabra Halo Fusion 239,99 na stronie producenta oczywiście na bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie jestem audiofilem, jednak mam bardzo wyczulony słuch na tandetne brzmienie. Używałem do tej pory a-JAYS One ze względu na dobre brzmienie i wygodny płaski kabel, jednak niedawno znalazłem oryginalne dokanałowe słuchawki Samsunga w pudełku od Galaxy S3 Neo wyglądające >TAK<. Ich wykonanie nie powala (są bardzo delikatne), jednak brzmienie bardziej mi odpowiada od w/w jays'ów. Słuchawki od Samsunga zauważalnie uwydatniają brzegi pasma, zarówno u góry jak i u dołu.

Niedługo będę miał okazję zakupić świetne słuchawki nauszne na Bluetooth - JBL Everest 700 które testowałem z Galaxy S6 jakieś 2 miesiące temu i mogę je z czystym sumieniem polecić. Niestety ich cena w Polsce jest dosyć wysoka (na chwilę obecną 829 zł), jednak mnogość funkcji, wygoda obsługi i rewelacyjne brzmienie są tego warte.

Edytowane przez dominzak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klipsch s4 bardzo dobre słuchawki nie męczą uszu jakośc dzwieku bdb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@cyroniok - Miałem Klipsch S4i (te same tylko w wersji dla iOSu) i były TRAGICZNE. Faktycznie nie męczyły uszu jednak nawet największe gumki były za małe i natychmiast wypadały.

Największym ich problemem było koszmarne brzmienie - ogromna ilość bardzo jazgoczącej średnicy ze szczytem w okolicy 7-8 kHz, kompletnie wytłumione pasmo powyżej tej granicy oraz łomoczący i płytki bas. Wygrzewanie nic nie dało, więc bardzo szybko się ich pozbyłem.

Edytowane przez dominzak
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lozmiar L    ma   11 na 13mm (owalne wkładki) widocznie masz ogromne uszy    :trollface:    dla mnie rozmiar M jest idealny.

Twierdzisz ze "tragicznie" 90%   recenzji w sieci    twierdzi   inaczej, ba słuchawki są w rankingach najlepszych do 100$

kupiłem swego czasu    JBL Synchros S200 A , Sennheiser Momentum,shure 215, Bose SoundSport   wszystkie   oddałem   zostawiłem    klipsch.

Wracając do tematu, budżetowo do 20$ polecam  XIAOMI Hybrid Piston Dual Driver i VJJB V1 V1S 4 Speakers

Edytowane przez cyroniok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reverpl

Ja używam Level Over i jest wyśmienicie. Wcześniej używałem ich do iPhone 6s i też było dobrze, ale z S7 Edge jest bomba! :) Od razu zaznaczę, że nie kupiłem ich za pełną cenę, bo to wyrzucanie pieniędzy w błotu. Udało mi się nabyć poekspozycyjne za 299zł z 2letnią gwarancją. A słuchawki kręciły się przez rok za szklaną witryną, więc są jak nowe. ;) Polecam jak ktoś lubi duże słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Showtits

Mam prośbę o pomoc przy wyborze słuchawki bluetooth, konieczna opcja to obsługa dwóch telefonów.

Obecnie mam jakąś samsunga ale z wiekiem straciła moc i ledwo co w niej cokolwiek słychać.

Cena tez nie jakaś zabójcza,ale może macie jakieś doświadczenia.

Edytowane przez maarecki
    poprawiono czytelność postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Plantronics. Miałem M55, teraz mam M75. Mogę polecić z czystym sumieniem :-)

Wyciapane z S7 Edge

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi