Skocz do zawartości
Robcio88

Słuchawki do s7 edge - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Showtits

Głośne są ?

Bo ten samsung od początku był dość cichy w porównaniu do poprzedniej słuchawki HTC

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Ja do mojej muzyki (trance, house, electro, dnb, dubstep, trap itp.) używam dokanałowych Monsterów DNA V2. I przyznam szczerze, że z S7/EDGE grają naprawdę dobrze, czego nie mogłem powiedzieć o iPhone 6 czy LG V10 z wbudowanym DAC HiFi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę przyznać, że Xiaomi Hybrid Dual Drivers grają nad wyraz dobrze. Kupiłem je sobie jako tanie słuchawki do pracy i teraz są jednymi z moich ulubionych dokanałówek. Z tego samego typu słuchawek mogę wam polecić Nuforce Ne-700M lub końcówka z X, nie pamiętam które są na androida. Za cenę niewiele ponad 200PLN, to stanowczo najlepsze dokanałowe słuchawki jakie w życiu miałem, oczywiście tylko w parze z piankami Comply, lub innymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

nie zmienia to faktu, że każde brzmią dość cicho - przez tydzień testowałem HTC 10 i muzyka na słuchawkach była zdecydowanie głośniejsza.

czy słuchawki na BT też są zależne od tego, że na kablu S7 gra ciszej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ishar89

Wczoraj przyszły mi słuchawki Samsung Level U Pro , mogę powiedzieć że grają jak na ucho zwykłego człowieka bardzo dobrze, a co do głośności to hmm... Jak dla mnie to jest spoko, są dwa tryby pogłośnienia (telefon oraz słuchawki). Ja je używam strikte siłownia, jazda na rowerze oraz bieganie więc otoczenie wygłuszają dosyć dobrze. No ale wiadomo jak auto przejeżdża to je słychać ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    charly

Jeśli chodzi o słuchawkę bluetooth to polecam Plantronics Voyager Pro HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam aktualnie Samsung Level On Wireless. Rewelacja. Nie męczą uszu, obsługują kodek APTX, dostępna jest funkcja ANC (idealna w środkach komunikacji miejskiej), długo trzymają na baterii. Do tego mogą działać przy wyczerpanej baterii (kabelek audio w zestawie) lub wyłączonym zasilaniu (np. w samolocie). Wygodnie się składają. Cena mogłaby być nieco niższa, niemniej to bardzo udany model.

lead.jpg

http://www.technorady.pl/2015/07/oderwij-sie-od-miejskiego-zgielku-recenzja-sluchawek-samsung-level-on-wireless.html

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

Widziałem słuchawki bluetooth od Sony MDR-1ABT z kodekiem LDAC który podobno bije na głowę aptX tylko nie wiem czy Samsung ma obsługę tego pierwszego. Ktoś coś wie na ten temat?

Edytowane przez rhtr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fer

Ja posiadam Beats Pro przewodowe i bezprzewodowe Samsung Level U Pro. Polecam oba peryferia.

Level U PRO bardzo fajnie wygląda, kupiłem sobie złoty model pasujący do koloru S7Edge. Brzmienie jest bardzo zadowalające, (posiada 2 przetworniki, pierwszy dynamiczny i drugi piezoelektryczny.), grają co najmniej lepiej jak niż standardowe Samsungi z zestawu S7Edge. Dodatkowe oprogramowanie też przydatne, oraz zatrzymywanie i startowanie muzyki poprzez złożenie i rozłożenie magnetycznych słuchawek. Bardzo mi się ta funkcja podoba. W internecie kupiłem za 249zł a w Brand Store Samsunga jest po 279zł. Na baterii trzyma mi od 8 do nawet 10.5h, słucham głośnej muzyki jak i często odbieram rozmowy, te są też czyste (na 3G i LTE, na EDGE nie testowałem).

http://www.cyfrowe.pl/smartfony-tablety/samsung-sluchawki-bluetooth-level-u-pro-czarne.html

Edytowane przez Fer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi