Skocz do zawartości
Robcio88

Słuchawki do s7 edge - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

OsMax

@adtech84 moja opinia co do słuchawek może być zupełnie odmienna od Twojej. Kiedyś chciałem kupić w ciemno słuchawki, którymi masa ludzi się podniecała i kosztowały całkiem sporo kasy. Całe szczęście jest MP3 Store w Katowicach gdzie mają spory wybór słuchawek i podjechałem ich posłuchać i w ogóle mi nie podeszły. Wniosek jest jeden: jeśli to tylko możliwe trzeba posłuchać samemu i nie warto kupować w ciemno. Oczywiście pewnie są przypadki gdzie się trafi ale w moim przypadku wiele polecanych słuchawek grało DLA MNIE źle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

@OsMax
    Taki miałem zamiar dlatego pierwsze co zrobiłem to zadzwoniłem do samsung brand i usłyszałem że nie mają zapasowych wkładek do uszu i nie ma takiej możliwości. Jak znacie miejsce we Wrocławiu gdzie można posłuchać tych nowych anc to się przejadę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie jestem audiofilem, słuchawki potrzebuję bardziej do biegania, dla mnie grają całkiem ok, o wiele lepiej niż te z zestawu i nie wypadają. Mam te od iPhone'a i dla mnie grają gorzej od tych Samsunga. Słuchawki wyciszają super i na moją szyję pasują idealnie, nie są ani za duże ani za małe. Dużo w jakości dźwięku zmienia aplikacja na telefon - pozwala podbić głośność, włącza tryb UHQ i ma Equalizer. O i w Łodzi w Samsungu 349 zł

Edytowane przez pietrekxd
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OsMax

@pietrekxd @adtech84 przyznaję że nie używałem z aplikacją więc może tu leży problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Potwierdzam to co piszą koledzy - aplikacja Samsunga bardzo poprawia jakość odtwarzanej muzyki.

Wysłane przy pomocy LG z silnikiem V10 ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Dzięki Koledzy, kupiłem dziś U Pro Anc. Redukcja szumów z otoczenia działa bardzo dobrze, jakość grania lepsza aniżeli na słuchawkach z zestawu. Nic innego odnośnie jakości nie napiszę bo nie jestem audiofilem, na urządzeniu mam same mp3 tak więc to nawet nie mam formatu odpowiedniego do testów. Głośność ok choć wydaje mi się że działa mało płynnie tzn. relatywnie cicho prawie że do końca a ostatnie położenie aż za głośno. Kupiłem w Samsung Brand Wrocław, cena 349. Chwila grzecznej rozmowy, zapytałem czy coś mogą zrabatować i dostałem je za 329zł bez problemu tak więc radzę w takich sklepach zawsze zapytać o rabacik. Sprawdza się w saturnach, mm i jak widać w samsungu też się dało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj byłem w Samsung Brand w Kielcach. Nie uwierzycie- te słuchawki U Pro Anc kosztują- 440 zł, tak więc zadzwoniłem do Samsung Brand ww Wrocławiu i zamówiłem za pobraniem z Wrocławia w cenie 360 zł. Te w Kielcach są chyba ze złota.............

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Ci z Kielc nadrabiają straty samsunga:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co powiecieo Sennheiser

CX 300-II Precision Black?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pol189

Ja osobiście od pewnego czasu używam nausznych bezprzewodowych słuchawek Philips SHB8850NC.
    Mają bardzo głęboko dźwięk (polecam zwłaszcza fanom rocka i metalu), redukcja szumu spisuje się tak średnio - wycisza odgłosy zewnętrzne ale jednoczesnie "spłaszcza" dźwięk. Warto przed zakupem posłuchać sobie ich w jakimś elektro markecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi