Skocz do zawartości
Fenek

root CF-Auto-Root [S7] - KNOX [0x1]

Rekomendowane odpowiedzi

Swojego Samsunga S7 DUOS zrootowałem  :)   Wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszego problemu. Dlaczego postanowiłem przejąc administrację nad swoim telefonem? Dlatego, żeby pozbyć się aplikacji, których nigdy nie używam i używać nie będę. Denerwowały mnie ciągłe ich aktualizacje. Teraz pozostały mi te, których używam. Usunąłem np Skype, Player (TVN-U) Muzyka Google Player i inne.  Jeśli pojawi się jakaś nowsza wersja oprogramowania, to sobie ją kiedyś zainstaluję i znów zrootuję telefon. Robiłem to w wielu Samsungach, które miałem. Oczywiście wszystko dzięki poradnikowi  z tego forum, ale i też z youtube . Musiałem się do tej operacji dobrze przygotować, bo należy pamiętać, że telefon nie jest tani...   :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

Package Disabler Pro nie zmienia statusu flagi Knox. Pozostaje 0x0.

Wysłane z 7 galaktyki w wersji Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat ja nigdy nie miałem parcia na pozostawienie Konoxa 0:0 Czasem jak czytam te posty odnoście KNOX, to płakać się chce. Tak naprawdę telefony nie psują się. Sami je psujemy. Potem płaczemy, że coś się zepsuło. Już nie mówimy, że Ja zepsułem, tylko, że się   popsuł. Miałem wiele telefonów  i  nigdy sam się nie popsuł. Jedynie ja mogłem coś zepsuć   :P

Edytowane przez Zulus_JG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja jak kilku użytkowników w tym temacie miałem problem z tymi krzakami w recovery ale pomógł mi film z YouTube użytkownika @WISE digital     :D

Szkoda, że nie wiedziałem o nim wcześniej... Zaoszczędziłbym kupę czasu i nerwów. Uzyskałem od niego zgodę na zamieszczenie linku do owego filmu tu na forum dla osób które mają problem z prawidłowym wgraniem recovery TWRP. Filmik przejrzysty i zrozumiały myślę że dla każdego. Jeszcze raz dzięki dobra robota!     :clap:   

https://youtu.be/l7aO0M0r4eo

Pamiętajcie o motywującej  łapce w górę     :thumbup:   

Ps. Dzięki metodzie opisanej w filmie można wgrać szybko i bezproblemowo Roota oraz Recovery (TWRP) a co za tym idzie zainstalować dzięki temu w recovery Framework Xposed     :DD   

Edytowane przez lysyolo007
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@@Zulus_JG z elektronika to zazwyczaj jest tak ze jesli nie ujawnią sie wady w pierwszych kilku tygodniach uzytkowania to pozniej nie ma problemów 

ale i od tej reguły są odstępstwa więc nie ma tak ze nic sie nie psuje, to że dla Ciebie nic nie padło (dla mnie zresztą też a mialem troche samsungów) to nie znaczy że u wszystkich jest idealnie

potrafi ujawnić sie wada wyswietlacza, jakies ubytki warsty oleofobowej itp, dział s7 widział juz nie jeden przypadek....

napewno głupotą jest nabijanie knoxa odrazu po wyjeciu z pudełka, lepiej pobawic sie min tydzien, sprawdzając urzadzenie na rozne sposoby, jesli nic niepokojącego nie ma to mozna przyjąć że przez resztę czasu też bedzie oki

tak jest z większością elektroniki nie tylko telefonów

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałem usunąć tego roota, bo kilka razy telefon nie włączał się. Root musi być wadliwy, z jakimś błędem. Obecnie jadę na pełnym sofcie i poczekam na bardziej stabilny root.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wykluczyć tego nie można, ale wcześniej rootowałem swojego S4 duos i nie było najmniejszych problemów. Tam jednak był android 4.2. W moim S7 duos jest już 6.0.1, więc ... Poczekam cierpliwy jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi