Skocz do zawartości
Perzot

[Honor 4X] Złe proporcje w aplikacji snapchat na Androidzie 5.1 i 6.0

Rekomendowane odpowiedzi

Perzot

Witam wszystkich, piszę ten temat ponieważ od aktualizacji mojego Honora 4X do Androida 5.1 mam pewien dziwny problem z aplikacją snapchat. Mianowicie na dole ekranu wyświetla się czarny pasek sugerujący obecność systemowych przycisków Androida, zapewne jak każdy z was wie ten telefon posiada je w formie fizycznej pod ekranem. Co więcej ten czarny pasek zmienia proporcję zdjęcia i wszystko jest "spłaszczone". Po zrobieniu zdjęcia rozciąga się ono do normalnych rozmiarów lecz sam podgląd troszkę drażni. Kilka dni temu zainstalowałem Androida w wersji 6.0, byłem prawie pewien, że to usunie problem lecz niestety nic z tego.. Jest troszkę lepiej bo kiedy otworzymy jakikolwiek czat to poprzez wysunięcie się klawiatury z dołu ekranu ekran wraca chwilowo do normy. Ma ktoś z was takie problem i wie jak go naprawić? Pozdrawiam!

12980568_1047860715260889_1693148495_n.p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poinformuj o problemie support snapchata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Perzot

Czytając komentarze na Google Play dowiedziałem się, że kilka osób już to zgłosiło ale jedynie co uczynił support Snapa to odesłanie automatycznej nic nie znaczącej wiadomości.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fff4x

Również pisałem do supportu w tej sprawie, odpowiedział automat. 

@@Perzot gdy nagrywasz filmik na snapie też wszystko klatkuje i wygląda jak pokaz slajdów a nie film? Na 4.4 nie było problemów ale na 5.1 nawet z filmami mam problem. 

Edytowane przez fff4x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EbO96

U mnie też występuje ten czarny pasek na dole, a także nie działa nagrywanie filmów, ponieważ to jeden wielki pokaż slajdów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fff4x

Pisałem dziś do oficjalnego fp Honor Polska na fb, usłyszałem że "zrobią co w ich mocy" ale szczerze mówiąc to nie sądzę, zresztą nie wiele mogą... Szkoda. wiele osób się na to skarży a nikt tego nie słucha :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EbO96

Ten cały ich fanpage to można od // potłuc. Tam najlepszą poradą dla Cb będzie, abyś "Przywrócił telefon do ustawień fabrycznych".

Edytowane przez mobopx
    Edytowano w związku z pkt. 3.2 reg. Do przeczytania i zastosowania się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój brat ma 5" smartfona i też ma taki problem, ja nie używam SnapChat więc nie wiem jak u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EbO96

@@woligmeat mógłbyś sprawdzić jak u Cb, chociaż jestem niemal pewny, że masz czarny pasek na dole. Mógłbyś sprawdzić też czy video nagrywane jest u Cb normalnie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@EbO96

Tak, u mnie też jest czarny pasek. Może to wynikać z tego, iż jest za duży ekran. Niestety nie mam możliwości sprawdzić na mniejszym telefonie.

post-312863-0-54119700-1460889127_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi