Skocz do zawartości
Showtits

Ładowarka samochodowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Szukam raczej z quick charge . Chcę markową ładowarkę , nie chce wynalazków firmy krzak.  No i podstawowa sprawa  to nie morze wprowadzać zakłóceń. 

Edytowane przez seba8006

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seba8006 ja na letni wyjazd planuję kupić ładowarkę samsunga EP-LN920.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Kupiłem niedawno z Allegro ładowarkę EP-LN920 za dość niską cenę (30 zł) w porównaniu z cenami w sklepach. Czy ktoś może powiedzieć mi czy jest to oryginalna ładowarka ? Z zewnątrz wygląda jak oryginał. Bardziej chodzi mi o elektronikę:

6501626000_1521979685_thumb.jpg 5670213100_1521979684_thumb.jpg 8431706900_1521979684_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GAViii

Parę dni temu kupiłem na wyjazd ładowarkę Samsunga EP-LN930CBE. Odczucia jak najbardziej na plus. Posiada tzw. AFC (adaptive fast charging), zatem jest szybkie ładowanie. Gdy telefon leży sobie nieużywany, ładowanie jest takie samo jak z ładowarki sieciowej, pełna bateria w nieco ponad godzinę. Podczas jazdy, nawigacja + internet ładuje wolno, ale daje sobie radę i procenty mimo wszystko wzrastają (z resztą, na sieciowej jest to samo). Ogólnie jeżdżę z wyłączonym ekranem, a Yanosik ostrzega mnie głosowo, wtedy bateria uzupełnia się lepiej. Sama ładowarka jest mała, z diodą, kabelek 1.5m. Polecam, koszt 45zł.
    Nie widziałem wersji LN920, ale przeczytałem, iż opisywana przeze mnie jest o połowę mniejsza, kosztem drugiego gniazda i rzeczywiście jest malutka, niczym Roidmi 3S.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lukaszcz zastanawiałem się nad nią, ale ma poważną wadę.

Spoiler

WYDAJNOŚĆ QC 3.0

Kiedy używasz jednego z portów, wydajność osiąga:

• 3.6-6.5V / 3A
    • 6.5-9V / 2A
    • 9-12V / 1.5A

Kiedy używasz dwóch portów równocześnie, wydajność osiąga:

• 5V / 3,4A

Ładowarka samsunga pozwala na jednoczesne ładowanie 2 urządzeń: 1 na 9V/1.67A i 1 na 5V/2A. Tego powyższa nie potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@the_naturat_com a masz jakiś link do oryginalnej samsunga? Bo na allegro jest tego masa i czort wie którą kupić.  A nie chciał bym wtopić. Zastanawiam sie też nad zakupem uchwytu samsunga z  ładowaniem bezprzewodowym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seba8006 ja kupiłem w x-kom. Może tam zamówisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupowałeś tą z 2 wejściami  czy z jednym ?  Który model? No i czy  możesz polecić jakiś uchwyt z ładowaniem bezprzewodowym , bo ten samsunga to drogi  jest.  Ten tak studiuje i kto wie czy nie kupie https://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-indukcyjny-fast-qi-do-samsunga-i6916228898.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi