Skocz do zawartości
Showtits

Ładowarka samochodowa.

Rekomendowane odpowiedzi

@JARECZKO kabel jest ten sam. Tylko mocy w ładowarce może brakować by dobrze ładować. No i o szybkim ładowaniu należy zapomnieć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS.  Małe sprostowanie, mianowicie jeszcze raz sprawdziłem kable i oryginalny kabel od S4 jest tki sam i pasuje do S7 edge.  Natomiast kabel który kupiłem z ładowarką ( z linku ) do S4 pasuje ale do S7 nie pasuje.

Dziwne to i mnie to trochę zmyliło ale jak przyłożę oba końce to faktycznie ten od tej ładowarki samochodowej jest troszkę inny

Edytowane przez Muszczu
    Wycinam dubel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z szybkim ładowaniem chyba głupotę powiedziałem. Proszę o sprostowanie mnie.

Kabel na 2000% jest ten sam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, 19darkangel91 napisał:

@JARECZKO kabel jest ten sam. Tylko mocy w ładowarce może brakować by dobrze ładować. No i o szybkim ładowaniu należy zapomnieć :)

Szybkie ładowanie to wiem, ale mocy brakować ??

Tutaj jest tak jak w oryginalnej sieciowej  5V - 2A 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JARECZKO patrz wyżej :P

powinno jednak działać :)

Edytowane przez 19darkangel91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK

A co do tego kabla to oryginalny od S4 i oryginalny od S7 jest to samo i pasują zgadza się.

Jednak ten od ładowarki samochodowej do S4 pasuje a do S7 nie ;/ 

Sam się dziwie no ale....

Te oryginalne od samsunga mają w środku w usb 4 te malutkie styki pozłacane, a ten od ładowarki samochodowej ma 5 styków.

Te oryginalne wchodzą bez problemu do S7 natomiast ten od ładowarki samochodowej nie chce wejść, a nie będę go na siłe wciskał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JARECZKO ja zacznie wchodzić delikatnie to zalecam wizytę w serwisie ;) Jeżeli wchodzi mocniej to na moje jest całkiem spoko. Tak u mnie wszystkie kable wchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam całe grono. Panowie nadszedł czas na wymianę ładowarki samochodowej.  jako że moja stara poczciwa ładowarka  Nokia DC-15  nie wyrabia z ładowaniem eski, to szukam dobrej ładowarki która zaspokoi prądożerność  eski podczas podróży. Szukam ładowarki oryginalnej nie jakichś bubli. Fajnie jak by można jej było używać w ciężarówce czyli 12v/ 24v . Miałem kiedyś w ciężarówce jakąś polecaną blackberry ale po przejechaniu około 100 kilometrów poszła z dymem. Szczęście że telefonu nie uszkodziła. Prosił bym o propozycje , ale tylko posiadaczy danego modelu.  A i ważna sprawa ładowarka nie może zakłócać ,  głównie chodzi mi o radio krótkofalarskie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

A czy interesuje cie ładowarka z quick charge czy tez nie potrzebujesz tego ? Ja śmigam na TAXI i przez prawie dwa lata miałem non stop pdpieta do gniazda taka ładowarkę 

Z tym ze ja ja kupiłem w Kaufland za 18 PLN  i jak ostatnio zaczęła mi cos przerywać ładowanie znów kupiłem taka sama . Przystawka do zleceń była do niej podłączona non stop na 1A a na 2A podłączałem i S7E i S8+ oraz tablet i bez problemu ładowała wszystkie urządzenia . Wcześniej miałem ładowarkę SONY ale sie spaliła i na szybkiego zakupiłem ta Forever z myślą ze później kupie sobie cos lepszego . Okazało sie ze za te 18 zl można kupić bardzo dobry sprzęt który wytrzyma prawie dwa lata jazdy na TAXI .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi