Skocz do zawartości
Tracer97

[6.0.1][MM][I9100][RESURRECTION REMIX]

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli możesz napisz który konkretnie byś zainstalował do tego roomu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najmniejsze, z tego co pamietam, to "pico". Zawsze pobieram z opengapps. ;)

Wytapatalkowane z eSDwa

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testuję ten rom od wczoraj. Wydaje się być bardziej stabilny od CM13, ale mam pewien problem. Orientuje się ktoś w jaki sposób można ustawić by na ekranie blokady pokazywała się aktualna pogoda? Interesuje mnie rozwiązanie w stylu widżetów aplikacji Chronus. Próbowałem już ustawiać wygaszacz ekranu, ale nie udało mi się zmusić aplikacji by pokazywała pogodę właśnie na tym ekranie. Może ktoś z was tego używa i wie jak ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Jarek Palikot od LP, nie wiedzieć czemu, google usunęło widgety ekranu blokady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież jest pogoda na ekranie blokady, normalnie chmurka i temperatura

Wysłane z Samsunga I9100 Android M cm13 official nightly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
caleb59

ROM zainstalowałem i robi zdecydowanie LEPSZE wrażenie niż Cyjan 13 - póki co z tego co zauważyłem działa w nim wszystko to co jest mi potrzebne i nic się nie sypie co samo w sobie jest już dużym plusem, do tego większe możliwości konfiguracji telefonu "pod siebie" dzięki trochę lepiej rozbudowanym ustawieniom niż w Cyjanie 13, ROM na tę chwilę robi bardzo pozytywne wrażenie i jestem miło zaskoczony - oby z czasem nic złego się z nim nie działo to pożegnam się z Cyjanem na stałe!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zainstalowany CM13 czy muszę od nowa instalować ten Rom czy mogę zainstalować na niego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
caleb59

Ja to robiłem na czysto - czyli powrót do stocka i reszta już po staremu z górki - tak dla pewności...

------------------

Pojawiła się wersja 5.6.8: https://gist.github.com/westcripp/8874051

Do wszystkich zainteresowanych - Resurrection Remix tak samo jak np. CyanogenMod 12.1/13 posiada domyślnie recovery z Cyanogenmoda o czym nie wiedziałem i aby wgrać uaktualnienie ROMu trzeba przejść najlepiej na recovery TWRP - być może większość osób wie jak to zrobić lub ma takowe recovery już wgrane ale dla osób, które o tym nie wiedziały i nie mają pojęcia jak zmienić recovery może to być mały problem...

Ja to zrobiłem tak:

1. Pobrałem i wrzuciłem na kartę SD recovery (recovery-Lanchon-IsoRec-TWRP-2.8.7.0-20160113-i9100-(by-arnab).zip) z tego linka: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=47550 oraz aktualizację TWRP (twrp-3.0.2-1-i9100.img) z tego linka: https://dl.twrp.me/i9100/

2. Pobrałem i wrzuciłem na kartę SD nowe wersje ROMu (5.6.8) z tego linka: https://basketbuild.com/devs/resurrectionremix/i9100 a następnie open gapps (ARM, 6.0, Pico) z tego linkahttp://opengapps.org/

3. Uruchomiłem telefon w trybie recovery Cyanogenmod i zainstalowałem: recovery-Lanchon-IsoRec-TWRP-2.8.7.0-20160113-i9100-(by-arnab).zip po czym wykonałem ponowny restart telefonu znowu do recovery (w recovery z Cyanogenmoda taka opcja znajduje się w sekcji Advanced)

4. Bez problemów włączyło się recovery TWRP w wersji 2.8.7.0 więc teraz wypadało je zaktualizować do wersji 3.0.2.1 - w menu głównym recovery TWRP 2.8.7.0 tapnąłem na guzik Install, wybrałem kartę SD i w prawym dolnym rogu tapnąłem na mniejszy guzik Install, po czym wskazałem aktualizację: twrp-3.0.2-1-i9100.img - aktualizacja przeszła bez problemów, ponownie wykonałem restart telefonu do recovery i moim oczom ukazało się w pełni zaktualizowane recovery TWRP w wersji 3.0.2.1

5. Teraz wystarczyło zaktualizować ROM oraz gappsy, zrobić wipe cache i dalvik cache a na końcu zrestartować telefon i to wszystko! Co ciekawe po instalacji ROMu, sprawdzeniu czy wszystko ok i ponownym wejściu do recovery TWRP nie zostało podmienione na recovery z Cyanogenmoda tak więc pełen sukces!

Poradnik może śmieszyć bardziej zaawansowanych userów ale myślę, że mniej zaawansowani jak ja mogą śmiało skorzystać i oszczędzić sobie czasu na szukanie i kombinowanie co i jak...

Edytowane przez caleb59
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ustawić tapetę ekranu blokady ,po zablokowaniu wyświetla się tapeta startowa ,jakaś rada czekam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi