Skocz do zawartości
Tracer97

ROM [6.0.1][MM][I9100][RESURRECTION REMIX]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ustawić tapetę blokady na tym Romie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fizjo
    Napisano (edytowane)

b]@@stacho 3[/b], 

Ustawienia->Configurations->Lockscreen->Wallpaper

Edytowane przez jeronimo
    zbedny cytat
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Valar

Jakoś mało popularny jest ten rom. Czy poprostu nie ma z nim problemów i tym samym pytań o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    caleb59

ROM jest po prostu dobry a czy mało popularny? Resurrection Remix istnieje przecież chyba tak samo długo jak Cyjan więc porównanie trochę niezbyt celne... Polecam sprawdzić - nie zawiedziesz się raczej!

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Valar

@up

Chodziło mi o to, że jest tu mały, a na pewno znacznie mniejszy ruch niż w wątku o CM13. Podobnie na xda. A to rodzi pytania, tzn. Co ze wsparciem, w razie pytań, problemów. U Ciebie wszystko jest cacy, ale nie musi być tak u innych, bo wiadomo każdy telefon i użytkownik inny. Tak naprawdę kilka osób poleciło ten rom i tylko oni włącznie z Tobą może będzie wiedziało co i jak.

Ale jak Wy nie mieliście żadnych dziwnych akcji z romem to tym trudniej jest Wam pomóc, skoro z czymś nie mieliście kontaktu. Bo im więcej człowiek rozwiąże swoich problemów tym mądrzejszy w pomocy innym.

Nie mówię że musi tak być, ale reasumując mała popularność = mało użytkowników którzy dzieła się jak Ty swoimi pozytywnymi wrażeniami,(a nie czas istnienia romu).

Wszystko sprowadza się do tego że i tak pewnie sprawdzę rom, mimo że już zasiedziałem się na CM12.1 a wszystko pięknie działa, stabilnie. Jednak korci by próbować nowe.

Dzięki za zachętę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    caleb59

Słuchaj ja to powiem jasno i klarownie - Cyjan 12.1/13 na nasze telefony jest dziurawy jak ser szwajcarski stąd generowane nagminne problemy w tamtym temacie, nie twierdzę że Resurrection Remix jest idealny ale robi go doświadczona ekipa nie tylko na nasze telefony ale też na inne - nie wiem gdzie tkwi sukces, czy to może ślepy los albo moje szczęście ale ten ROM jako jedyny od bardzo długiego czasu w moim prywatnym odczuciu nadaje się do codziennego użytku i nie sprawia tak dużych problemów jak Cyjan 12.1/13...

Też kiedyś patrzyłem na popularność i na najbardziej oblegane ROMy na xda czy tutaj - wielki błąd - póki samemu nie sprawdzisz nie będziesz miał zdania i będziesz zadręczał się takimi rozkminami...

Spróbuj bo warto - dla zwykłego usera telefonu ten ROM sprawdzi się doskonale!

Druga sprawa, że nie można przewidzieć specyficznych problemów ze specyficznie zainstalowanymi przez każdego apkami jak np. nawigacje - tu raczej wina będzie pod kątem użytkownika lub twórcy danej apki niż samego ROMu...

Jeśli ktoś nie kombinuje z dodatkami typu xposed czy innymi głębszymi modyfikacjami a normalnie korzysta z telefonu (np. internet, muzyka, zdjęcia, sms, rozmowy) to nie powinien mieć problemów!

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z aparatem. Po zrobieniu zdjęcia wyświetla mi się zrobione zdjęcia i żeby zrobić kolejne muszę wychodzić z aparatu. Gdy tego nie zrobię (nie wyjdę) wciskając przycisk do robienia zdjęć robi mi puste zdjęcia (całe czarne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    caleb59

Właśnie sprawdziłem - u mnie wszystko gra i mogę robić zdjęcia jedne za drugim bez problemu!

--------------

Jak się okazało pojawiły się po cichu 2 kolejne buildy o tym samym numerze ale różniące się datami - do tej pory korzystałem z builda z 22 Maja i tam był jeszcze stary aparat, z którym nie było problemów...

Po instalacji dzisiejszego wieczora nowszego builda z 28 Maja okazało się, że zawiera on nową wersję 2.0 Cyjanowskiego aparatu - widać autorzy Resurrection Remix trochę się pospieszyli z jego dodaniem bo tutaj już występuje opisywany przez Ciebie problem z robieniem zdjęć jedno po drugim - póki co trzeba czekać na kolejnego builda z poprawkami lub jeśli Cię to mocno irytuje cofnij się na builda z 22 Maja ze starą wersją aparatu...

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom AICP też godny polecenia.

Wysłane z GT I9100 AICP M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    caleb59

@@86wisnia: albo jeszcze prościej - dopóki pojawią się poprawki dla wbudowanego aparatu możesz korzystać z zamiennika ze sklepu play, np. aparat google...

Tak na marginesie jest też temat odnośnie ROMu na forum xda: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-resurrection-remix-m-t3386140

Edytowane przez caleb59
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi