Skocz do zawartości
KacpiPL

Przywrócenie S-ON i oryginalnego ROMu, wgrywanie softu przez RUU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Otóż odważyłem się na ROOTa i S-OFF. Tak ! Zrobiłem to !!!

Teraz mam pytanie..., jak - w razie czego zrobić S-ON i wgrać poprzedni room ?

Mój tele jest z Vodafone DE.

Edytowane przez KacpiPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmiem sądzić, że odważyłeś się na roota i s-off.

By przywrócić s-on, przywracasz poprzez recovery poprzedni backup i instalujesz RUU odpowiednie do swojego regionu. Po czym lecisz z komendą "fastboot oem writesecureflag 3".

Więcej masz tu: STEP 5, [Guide] to Installing S-off, ClockWork, Root, SuperCID & S-on [03/AUG/11](noobproof) - xda-developers

Edytowane przez JigSaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, s-off. Nazwy mi sie piernicza. Backup zrobiłem, więc ok. Jest jeszcze coś. Skąd mogę pobrać ROM od Vodafone DE? I " więcej szczegółów w tamtym linku" - o jakie szczegóły chodzi? Mógłbyś napisać? Bo z angielskim jest j mnie kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Trzeba robić backup? Jak sprzedałem desire hd, ruu wygrałem o ile dobrze pamiętam na jakiegoś customa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam czy da się jakoś zmienic soft na nie brandowany z polskim językiem? ściągnołem RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.35.401.1_Radio_10.43a.9007.00U_10.51.9007.27_M3_release_198179_signed ale przy aktualizacji wywala błąd o niepoprawnej identyfikacji użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Najpierw musisz zrobić S-OFF i ustawić SuperCID - wtedy nie będzie problemu z zainstalowaniem softu, który ściągnąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a wiesz jak ustawic ten super cid?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz znalazlem rozwiazanie ,wlasnie na xda i wszystko sie udalo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam od chciałem wrócić do stockowego softu i niestety przestało działać, wcześniej te metody działały, pozniej wgrywałem soft ARHD i teraz za każym razem wywala bład (155) pamieci rom ,zmieniałęm cid zeby sprawdzić czy to może to ale tak samo jest i na super cid jak i na europejskim, próbowałem też różne wersje i za każdym razem tak jest.

---------- Post dołączono o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

hmmm, dziwna sprawa z tym wszystkim, udało mi się w koncu zaktualizować rom przez ruu ale musialem uruchomic telefon z bootloadera, na telefonie mialem werje romu 1.73, po uruchomieniu z bootloadera ruu pokazywal ze moja wersja romu to 1.45, troche to dziwne dla mnie

---------- Post dołączono o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

zwróciłem uwagę na jeszcze jedną rzecz ,mianowicie jak w recovery robie wipe data to w pewnym momencie pojawia sie taki napis E:format_volume:make_extf4fs failed on /dev/block/mmc blk1p2 inne pokazuje done, w poprzednich telefonach nigdy nie spotkalem sie z czymś takim, nie wiem czy może coś źle robię, przy robieniu s-off przez revolutionary wybieram hboot 1.18 ale widze że w telefonie po wejsciu do fastboot na górze pokazuje wersję hboot 1.17.1111 może ktoś mądry uświadomi mnie czy robię coś nie tak i gdzie tkwi w tym wszystkim błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x