Skocz do zawartości
KacpiPL

Przywrócenie S-ON i oryginalnego ROMu, wgrywanie softu przez RUU

Rekomendowane odpowiedzi

hexen

Dobra, a co ze mną? Jestem kompletnym laikiem. Chciałbym pozbyć się revolutionary i zachować gwarancję, a także wszystkie ustawienia i dane na telefonie. Jak tego dokonać, i czy ROM, który ewentualnie będę wgrywał będzie w 100% tym samym? Wszystko będzie działać i pasować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dobra, a co ze mną? Jestem kompletnym laikiem. Chciałbym pozbyć się revolutionary i zachować gwarancję, a także wszystkie ustawienia i dane na telefonie. Jak tego dokonać, i czy ROM, który ewentualnie będę wgrywał będzie w 100% tym samym? Wszystko będzie działać i pasować?

Co do gwarancji... hmmm telefon jest zrootowany, i jest roznica miedzy oblokowaniem przez HTC a innymi sposobami jak zrootujesz telefon. Więc nie mam pojęcia..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hexen

Właśnie podobno wgrywając RUU z powrotem S-ON zakłada się z powrotem. Ale nikt mi nie chce tego wyjaśnić... gdzieś na XDA czytałem coś o jakimś CID czy coś... i nie wiem w końcu co robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW
    Właśnie podobno wgrywając RUU z powrotem S-ON zakłada się z powrotem. Ale nikt mi nie chce tego wyjaśnić... gdzieś na XDA czytałem coś o jakimś CID czy coś... i nie wiem w końcu co robić

hexen, większość tego o co pytasz jest wyjaśniona na naszym Forum w przyklejonych tematach. Objaśnienia skrótów znajdziesz również tam, albo w wikipedii. Nie ogarniesz tego w jeden wieczór, spokojnie poczytaj raz i drugi, a potem załóż temat i zapytaj o to, na co nie znajdziesz odpowiedzi. Spokojnie, dasz rade :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hexen

Co racja to racja, ale ja w gorącej wodzie kompany ;)

Zainstalowałem ten RUU wg instrukcji na xda, zakłądając spowrotem secureflag 3. Czy teraz mam ponownie gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Nie wiem dokładnie czy w dobrym temacie kieruje swoje pytanie, ale nie chce zakładać nowego.

Otóż, mam oryginalny ROM 2.3.4 (1.45.401.2) który ostatnio zaktualizowałem z wersji 2.3.3, w związku z tym że nie mam (obecnie) potrzeby posiadania roota i wgrywania innych romów (telefon działa płynnie), chciałbym natomiast wgrać ikonę baterii procentową - czy istnieje taka możliwość bez robienia roota i S-OFF ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chciałbym natomiast wgrać ikonę baterii procentową - czy istnieje taka możliwość bez robienia roota i S-OFF

Nie (znaki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W oryginalnym romie możesz co najwyżej zainstalować Battery Indicator, który pokazuje Ci dodatkową bateryjke po lewej stronie z % baterii. Natomiast ta romowa z prawej nadal jest wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest ktoś komu udało się przywrócić s-on? W -------tym------- temacie, kolega zrobił jak trzeba i uśpił telefon. Dlaczego tak się stało? Jak tego uniknąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x