Skocz do zawartości
michalszy

HTC Desire - co dokupić?

Rekomendowane odpowiedzi

revi

Witajcie. Posiadam to cudo od tygodnia - jest naprawde super. W zestawie w sieci T-Mobile było tak jak napisał kolega Krzysiec :

Ładowarka służąca również jako kabel USB po odłączeniu wtyczki do kontaktu , karta 4 GB , telefon , manual , bateria. Nie ma pokrowca - bo i po co ? Jakoś nie wyobrażam sobie trzymania tego telefonu w pokrowcu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomeeq

na androidal pokazalo sie takie cos

http://www.*************/nexus-one-bateria-seidio-3200mah/5809/1-2

skoro desire to brat nexusa bateria powinna wspolpracowac, pozostaje jeszcze tylko kwestia tylen obudowy i tym oto sposobem mamy naprawe wydajny telefon

---------- Post dołączono o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

na ************* pokazal sie akrtykul o baterii SEIDIO 3200 mAh do nexusa, skoro desire to brat, bateria powinna wspolracowac. Pozostaje jeszcze kwestia tylnej czesci obudowy i mamy bardzo wydajny telefon. Czytalem zagraniczne fora i bardzo chwala te baterie. Mysle ze desire zdobedzie duza popularnosc a co za tym idzie pomysl moglby przeniesc sie i na ten model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witajcie. Posiadam to cudo od tygodnia - jest naprawde super. W zestawie w sieci T-Mobile było tak jak napisał kolega Krzysiec :

Ładowarka służąca również jako kabel USB po odłączeniu wtyczki do kontaktu , karta 4 GB , telefon , manual , bateria. Nie ma pokrowca - bo i po co ? Jakoś nie wyobrażam sobie trzymania tego telefonu w pokrowcu.

Pozdrawiam.

Jak Ci się porysuje to sobie zaczniesz wyobrażać trzymanie telefonu w pokrowcu :rotfl:

A mój Nexus sobie siedzi w ładnym pokrowcu, pokrowiec oczywiście w standardowym wyposażeniu, kabel też jest z tym że nie muszę odłączać kabla od ładowarki żeby podpiąć pod laptopa bo mam osobny kabel usb, no i słuchawki z których co prawda nie korzystam ale są

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    damdi

Kupiłem Desire w ostatnią sobotę, do zestawu koniecznie ładowarka samochodowa (bateria bardzo krótko trzyma przy obciążeniu), większa karta SD (niż 4gb w zestawie) i uchwyt samochodowy. Ale jestem niesamowicie zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy istnieją takie kable do HTC Desire które posiadałyby: z jednej strony usb (telefon) a z drugiej rozgałęzienie na usb (do ładowarki) oraz jack (audio) ?

Nie, chyba musisz osobny usb łaodwarka, osobno jack-jack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam do HTC Desire ładowarkę samochodową z Nokii + przejściówka Nokia CA-146C, zaś do połączenia z komputerem używam krótkiego kabelka też od Nokii CA-101D i wszystko działa cacy.

A uchwyty samochodowe dedykowane dla Desire już gdzieś można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    avs

Faktem jest ze akcesorii jest kompletnie brak... Mam nadzieje ze w szybkim czasie pojawią się przynajmniej folie bo te ktore obecnie są na allegro raczej są nie polecane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam pokrowiec SENA pod iphona. Drogi, ale porządny i pasuje idealnie jak już tu ktoś wcześniej napisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m0h0

Osobiście posiadam pokrowiec HTC po-s491. Nie jest on może najcieńszym dostępnym na rynku, ale wykonany jest ładnie i póki co dobrze chroni mojego Desire przed niespodziankami, które można znaleźć w kieszeni:) Pasuje ideallnie.

51PBWDguCfL._SL500_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi