Skocz do zawartości
michalszy

HTC Desire - co dokupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziq

Chlopaki zastanawiam czy jest sens używania folii ochronnej w Desire czy N1 jeżeli oba telefony posiadają utwardzane chemicznie szkło marki Corning chyba nazywa się Gorilla glass, między innymi posiada je Milestone i Dell Adamo. Prywatnie też nie zamierzam używać pokrowca na Desire, bo na Touch Pro 1 przez półtora roku nie używałem i rys na obudowie nie mialem. Prawdopodobnie spowodowane to jest użyciem gumowanego plastiku w tylnej części obudowy tak samo przypadku w Desire

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m0h0
    Chlopaki zastanawiam czy jest sens używania folii ochronnej w Desire czy N1 jeżeli oba telefony posiadają utwardzane chemicznie szkło marki Corning chyba nazywa się Gorilla glass, między innymi posiada je Milestone i Dell Adamo. Prywatnie też nie zamierzam używać pokrowca na Desire, bo na Touch Pro 1 przez półtora roku nie używałem i rys na obudowie nie mialem. Prawdopodobnie spowodowane to jest użyciem gumowanego plastiku w tylnej części obudowy tak samo przypadku w Desire

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Obawiam się, że to tylko czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziq

Więc zaryzykuję :) nie po to tyle w necie pokazują z ile wytrzymają te ekrany bym go zaczął nosić w pokrowcu i nakleił na ten piękny OLED jakąś folię :)

ps. mnie z akcesoriów bardziej interesuje jakaś stacja dokująca jak do N1, wtedy w domu w jak bym wkładał go do stacji to by służył jako desk clock ( jest taka funkcja w sense UI)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kronos

Akcesoryjna większa bateria - tego trzeba najbardziej

Pokrowiec - z nabyciem nie ma problemu

Ładowarka samochodowa - też do namycia i dostępna bo port mikro USB jest uniwersalny

Bateria to chyba najsłabsze ogniwo w tym telefonie

Niecałe 2 dni - podobnie jak w Iphonie

Ale Android w porównaniu z Apple daje niesamowite możliwości i swobodę.

Symbian to muł

Win Mobile zasobożerny i ma tendencje do zawieszania się

Edytowane przez Kronos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    compaq

Oj niestety jest sens używania folii na Desire. Niestety mój wyświetlacz już się lekko uszkodził. Klucze zrobiły swoje i trochę się porysował. W pierwszej chwili myślałem, że mnie szlag trafi, ale całe szczęście udało mi się kupić folię, po której nałożeniu wyświetlacz wygląda praktycznie jak nowy. W razie czego polecam http://foliaochronna.com/index.php?p2065,3m-blyszczaca-folia-ochronna-vikuiti-glossy-do-htc-desire . Konkretna folia - warta swojej ceny. Szkoda, że nie jest matowa, ale mimo wszystko warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweq
    Oj niestety jest sens używania folii na Desire. Niestety mój wyświetlacz już się lekko uszkodził. Klucze zrobiły swoje i trochę się porysował. W pierwszej chwili myślałem, że mnie szlag trafi, ale całe szczęście udało mi się kupić folię, po której nałożeniu wyświetlacz wygląda praktycznie jak nowy. W razie czego polecam http://foliaochronna.com/index.php?p2065,3m-blyszczaca-folia-ochronna-vikuiti-glossy-do-htc-desire . Konkretna folia - warta swojej ceny. Szkoda, że nie jest matowa, ale mimo wszystko warto.

nie chcę być uszczypliwy, ale kto przy zdrowych zmysłach wsadza telefon do tej samej kieszeni co klucze ?

pewnie nie zmienia to faktu, że jest możliwe zadrapanie wyświetlacza, sam nie sprawdzałem i nie mam raczej zamiaru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    napa

co do folii to ja polecam invisibleshield firmy zagg co prawda kosztuje 25 $ ale mialem ja w iphonie i w nokii i nie wyobrazam sobie lepszej ochrony. no i jest dostepna folia dla HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    compaq

slaweq na co dzień tego nie stosuję, raz się zdarzyło troszkę z przymusu bo kieszeni brakło i niestety tak się stało, ale tak jak mówię, założyłem tę folię od 3M i jest dobrze. Szkoda po prostu, że nie założyłem wcześniej, bo jednak jakaś skaza już jest na telefonie.

napa 25$ to jednak dość sporo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie a co z czułością ekranu po nałożeniu foli? Czy zmniejszyła się dokładność / czułość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czułość pozostała na tym samym poziomie jak przed założeniem folii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi