Skocz do zawartości
michalszy

HTC Desire - co dokupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zaryzykuję :) nie po to tyle w necie pokazują z ile wytrzymają te ekrany bym go zaczął nosić w pokrowcu i nakleił na ten piękny OLED jakąś folię :)

ps. mnie z akcesoriów bardziej interesuje jakaś stacja dokująca jak do N1, wtedy w domu w jak bym wkładał go do stacji to by służył jako desk clock ( jest taka funkcja w sense UI)

Zgadzam się z Tobą i też nie zamierzam kupować folii ani pokrowca. E71 po roku używania nadal wygląda u mnie jak nówka i mam nadzieję że z HTC Desire będzie podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziq

Dzis zadałem pytanie do Htc w sprawie szkła ktore zastosowano na ekranie Desire. Przypuszczam ze jutro lub dzis mi odpowiedza. Dalej blisko po trzech tygodniach ekran mam czysty jak lza :-) najfajniejsze jest to ze ekran przy wkladaniu i wyjmowaniu z kieszeni w spodniach sam sie przeciera ze wszystkich smug samoczynnie cos niesamowitego jak za kazdym razem wyjmuje go z kieszeni a ekran jest czysty jak lza:-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Osobiście posiadam pokrowiec HTC po-s491. Nie jest on może najcieńszym dostępnym na rynku, ale wykonany jest ładnie i póki co dobrze chroni mojego Desire przed niespodziankami, które można znaleźć w kieszeni:) Pasuje ideallnie.

51PBWDguCfL._SL500_.jpg

Futerał ładny, ale nie ma zaczepu na pasek więc jak dla mnie to odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuć fotę później, jak to wygląda, ta matowa folia na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ormats

Folia dotarla. W sloncu jest nieznaczna poprawa jednak jest jeden minus dla ktorego foli matowej uzywac nie bede. Na bialym tle ( i nie tylko ) widac pelno roznokolorowych kropeczek , strasznie mnie to irytuje. Kupuje cleara firmy Brando.

Jak ktos jest ze Szczecina to moge odsatpic jedna folie ( w paczce byly 2 sztuki).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, jutro otrzymam swojego DESIRE. Chciałbym zabrać głoś w dyskusji o pokrowcach, zebrałem parę informacji. Co do pokrowca, zamówiłem sobie krusella - pokrowiec z serii uniwersalnych, a sam krusell robi produkty dobrej jakości.

tak wygląda zamówiona LUNA -L http://www.krusell.pl/product_info.php/cPath/15_55/products_id/359

Oto lista pokrowców uniwersalnych krusella pasujących do HTC DESIRE, informacje otrzymałem od pracownika firmy krusell

1. Horizon rozmiar S-W

2. Hector rozmiar L

3. Hector Croco rozmiar L

4. Luna rozmiar L

5. Donso rozmiar M

Można je znaleźć tu:

http://www.krusell.pl/shop.php/cPath/15?osCsid=d35d27d93c0025a3ea2d3df389450987

Dobrą wiadomością jest to że, krusell wypuści pod koniec maja dedykowane etui dla naszych DESIRE

edit: literówka

Edytowane przez radosny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taką Lune dostałem gratis gdy kupiłem Desire w Euro i muszę przyznać że dobrze się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Taką Lune dostałem gratis gdy kupiłem Desire w Euro i muszę przyznać że dobrze się sprawdza.
    Potwierdzam. Luna jak ta z Euro to dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi