Skocz do zawartości
michalszy

HTC Desire - co dokupić?

Rekomendowane odpowiedzi

dkanke
    Napisano (edytowane)

Witam. Ciekawe jak

1. Horizon rozmiar S-W może pasować skoro wymiary

desire to 119 x 60 x 11,90 mm

a kabura 113 x 51 x 23

?

To pytanie pytanie do radosny

"(...)Oto lista pokrowców uniwersalnych krusella pasujących do HTC DESIRE, informacje otrzymałem od pracownika firmy krusell

1. Horizon rozmiar S-W

2. Hector rozmiar L

3. Hector Croco rozmiar L

4. Luna rozmiar L

5. Donso rozmiar M

Można je znaleźć tu:

http://www.krusell.pl/shop.php/cPath...2d3df389450987"

Edytowane przez dkanke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feder

Jak dla mnie to pokrowiec Luna jest o parę milimetrów za duży i przez to telefon sam się z niego wysuwa (wypadł mi z kieszenie i po uderzeniu w podłoże wyskoczył z etui i poszorował po podłodze), poza tym mocno zwiększa gabaryty.

Ja zamówiłem folię Brando matową, ponieważ często używam telefonu na zewnątrz a na szklanym wyświetlaczu niestety strasznie wszystko się odbija.

Nawiązując do jednego z wcześniejszych postów, to LCD jest wykonane ze zwykłego hartowanego szkła a nie z gorilla glass, który jest rodzajem polimeru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przymierzam się do folii matowej:

1. Folia Brando HTC Desire - matowa

lub

2. Folia Ochronna Gllaser MAX Anti-Glare

Mieliście z nimi do czynienia? Może macie jakieś inne sprawdzone typy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feder

Ja mam matową folię brando. Kupiłem ją głównie w celu polepszenia widoczności na zewnątrz. No i jest pod tym względem lepiej, ale folia osłabiła kolory - są teraz mniej nasycone. Dodatkowo kolor biały składa się teraz z wielu różnokolorowych kropek. Sama folia jest zrobiona bardzo dobrze i bardzo łatwo się ją aplikuje.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dkanke

Witam. Niestety pierwsza rysach pojawiła się na moim desire- ok 3mm na wyświetlaczu. Nawet nie wiem kiedy. Bardzo uważałem aby niczym nie uszkodzić a tu z nikad się pojawiła ryska. Chyba kupię jednak kabure i nie wiem jeszcze czy nie dokupie jakąś folię. Kurcze dopiero 3 tygodnie uzytkowania :( propo akcesoriów to dziwię się że tak bardzo htc oszczędza na wyposażeniu. Kabel od ładowania jest tak krótki że szkoda pisać. Ogółem to straszne oszczędności ze strony htc widać na akcesoriach, ale telefonik za to pierwsza klasa.

Edytowane przez dkanke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat kabelek jest w "złotym środkiem" - za długi średnio by się sprawdzał przy podłączeniu do kompa. Nokia do E52 dała kabelek USB-microUSB długości jakichś 5-7 cm (wliczając końcówki), tyle że w zestawie jest osobna ładowarka. Na pewno brak irchy albo podobnej szmatki do czyszczenia ekranu. Folia ochronna w zestawie byłaby bardzo przydatna.

Ładowarka samochodowa to już byłby luksus i na pewno niemały koszt dla HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Niestety pierwsza rysach pojawiła się na moim desire- ok 3mm na wyświetlaczu. Nawet nie wiem kiedy. Bardzo uważałem aby niczym nie porysac a tu z nikad się pojawiła ryska. Chyba kupię jednak kabure i nie wiem jeszcze czy nie dokupie jakąś folię.

Dziś dotarła do mnie folia invisible shield, to spory wydatek (kupiłem wersję full body), ale myślę, że warto zabezpieczyć telefon przed przypadkowymi zarysowaniami. Sprzęt również dzisiaj dojechał także wieczorem czeka mnie "unboxing and first boot" jak się to ładnie nazywa teraz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dkanke

"Na pewno brak irchy albo podobnej szmatki do czyszczenia ekranu. "

Na pewno to Kopernik nie żyje. Żeby każdy dbał o telefon jak ja to by było dobrze :). Słaba ta szybka. Bez folii nie wychodzić z domu:)

Edytowane przez dkanke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dokupiłem Futerał MAX RUBBER CASE dostępne na allegro. Myślałem ze to jakieś plastikowe g... Ale Jest super. Sprzedawca dołożył folie ochronną wiec mam komplet ( bardzo dobry ) za znośne pieniądze. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem to samo i w temacie "Pokrowiec do Desire" napisałem jak mi się sprawuje.

Wczoraj też zainwestowałem w CC-C200. Daje radę. Jeszcze rozglądam się za jakąś rozsądną, szybką SD ok. 8 GB, ale to może jeszcze poszekać. Duża róznica w wydajności jest, jak zmienia sie kartę na szybszą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi