Skocz do zawartości
ja_890

E4G efekty snapchata

Rekomendowane odpowiedzi

ja_890

Witam. Czy na e4g są efekty twarzy snapchata na przedniej kamerce? Wiem, że w e4 są, ale może to spowodowane jest tym, że e4 ma Lizaka. Pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

@@ja_890 Xperia E4 nie ma lizaka i nigdy nie będzie miała,E4g również.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja_890

To mnie ktoś w błąd wprowadził, mea culpa. Aczkolwiek pytanie czy E4G posiada te efekty jest dla mnie istotne, a nigdzie nie dostałem odpowiedzi, wiem jedynie że na e4 działają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

@@ja_890 Hmm,a czy posiadasz ten telefon? :)

Jeśli działają na E4 to na E4g też powinny działać,nie korzystam ze snapchata,ale znajomi mówili mi,że to "przyszło" wraz z aktualizacją aplikacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja_890

Planuję kupić e4g, zastanawiam się czy warto za 250 zł z gwarancją 14 miesięcy, wszystko legalnie, z akcesoriami :) poprzednio miałem Xperie L, jeśli e4g jest szybsza to bym wziął :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

@@ja_890 E4g jest dużo szybsza od L.Siedzi w niej 64-bitowy procesor,stosunkowo wydajny,ale niestety system jest 32-bitowy.Całkiem niezły wyświetlacz i dopracowany system ;) Co do tego snapa to ciężko mi stwierdzić,ale na 90% jest taka jak w E4.

P.S Wyświetlacz w E4g ma bardzo ładne kolory ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja_890

Zastanawia mnie tylko czy 4,7 cala nie bedzie dla mnie za mało. Trochę szkoda przepuścić taką okazję, a wizja czekania i łudzenia się ze ktoś wystawi E4 za podobną cenę średnio mi się widzi :/ no nic, jutro przejdę się do sklepu i zobaczę jak ta e4g się sprawuje. Dzięki za informacje :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

@@ja_890 E4 jest dużo słabsza,nie zastanawiaj się i bierz E4g,wsparcie Lte,mocniejsze bebechy i wyraźnie lepszy wyświetlacz.

Musimy skończyć rozmowę o tym,bo temat jest o snapie... :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W E4G mam efekty na przedniej kamerce w snapie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L0u156

E4G Ci odradzam z całego serca, tnie się na maksa, ja nie mam zainstalowanych żadnych aplikacji oprócz Adobe Reader i Messenger, a tnie się jak oszalały, bateria tez kapota, wytrzymuje tylko jeden dzień, gdzie korzystam może przez 30 min z Messengera i wieczorem kilkadziesiąt smsów wyślę, a bateria w momencie podpięcia do ładowarki, czyli około 23, ma jakieś 15%. Telefon kupiłem nowy, w media expert, a okazał się takim trupem, że jestem zmuszony używać Samsunga galaxy ace 2, bo chodzi płynniej!!!!!!!!!! Snapchata jak zainstalujesz to doświadczysz takich lagów, że będziesz pragnął telefon wyrzucić przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi