Skocz do zawartości
luki041

[Lg Magna] Lagi i błędy po aktualizacji - czy da się cofnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakieś kilka mcy temu zakupiłem magne z najnowszym oprogramowaniem, ostatnimi czasy wywalił o mi aktualizacje systemu. Po jej zainstalowaniu telefon, że tak powiem zaczął mnie najzwyczajniej /ciach/ zdenerwować.. Stał się mułowaty, co chwile wywala raporty, że np interfejs przestał działać, zmienia mi się sama tapeta na fabryczną, latarka sama mi się wyłącza, nie da się go czasem odblokować, strasznie zwolnił, telefon stał się po prostu wręcz nie do używania dla kogoś o słabszych nerwach.. Na chwile dzisiejszą mam ochotę go upchnąć komuś z pocałowaniem ręki, a szkoda bo do chwili aktualizAcji był to naprawdę fajny telefon... Czy można jakoś cofnąć tą aktualizacje? Czy inni użytkownicy magny po aktualizacji też mają takie problemy? Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo nie chcialbym go uszkodzić ze złości, a ku temu ma się coraz bliżej...

Edytowane przez bartekc00
    punkt 3.2 regulaminu forum i poprawa nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@luki041

Jeśli znajdziesz poprzedni soft w formie kdz to pewnie będzie możliwość powrotu przez LG Flash Tool np. Tylko nie jestem przekonany, że znaleźć Ci się uda. Prędzej bym próbował poszukać w programie od LG na komputer opcji naprawy błędów aktualizacji lub przywrócić ustawienia fabryczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki za odpowiedź. Przywrócenie ustawień fabrycznych "usunie" tą najnowszą aktualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Nie ustawienie fabryczne to resetowanie ustawien i czyszczenie plików z systemu tak jak bys wyciagnal telefon z pudełka ale z wersja oprogramowania jakie było przed resetem.

Jezeli po aktualizacji nie robiłes ustawien fabrycznych to to moze byc powodem problemow.

Edytowane przez ShoRtie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki za odpowiedzi. Dzisiaj co ważniejsze poprzerzucam na karte i przywróce telefon do ustawień fabrycznych. Po jakimś czasie jak przetestuje dam tu znać czy to pomogło czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi