Skocz do zawartości
Wonski80

Galaxy S6 Edge - Dyskusje na temat czasu pracy na baterii

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, zasięg w mieszkaniu mimo że LTE mam na granicy, za to w domu sieć szaleje ciągle się przełącza między nadajnikami 3G a 2G więc przeważnie przełączam manualnie na 2G, w pracy słaby zasięg wogle niestety, ale uspiony telefon zużywa około 3% na godzinę, za to podczas pracy np pisania tej odpowiedzi bateria spada w kilka minut o 2%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WitaM, pytanie do was ile czasu pracy na ekranie osiągacie na swoich s6 edge z nowym systemem?

Edytowane przez dann1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio wgrałem poprawkę na 6.0 przez odina i teraz telefon słabo trzyma na baterii. 3 godziny na ekranie i około 13-15 godzin czuwania to max. Za to wcześniej miałem nawet po 4 godziny na ekranie przy dobie czuwania. Wie ktoś jak to naprawić ? Wgrywać softy aż do skutku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbyszekk

Zrób z poziomu recovery "wipe cache partition". Mi pomogło na drenaż baterii.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Niby robiłem full wipe po instalacji ale zrobiłem jeszcze raz i zobaczymy. Samo jądro nie zjada mi dużo bo teraz mam 50 % ekranu a 7 % jądro. Dużo przeglądam internetu i teraz z chroma przesiadłem się na przeglądarkę od samsunga. Zobaczymy czy to też coś da 

[Dodano: 17 maj 2016 - 22:08]

sprawdzał ktoś jaki ma wpływ na baterie tryb ekranu ? Ja chce zmienić na kino lecz nie wiem czy to się nie odbije na baterii. Sprawdzał już to ktoś ?

Edytowane przez Maniak105

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazok

Jeżeli komuś ucieka bateria proponuję na noc włączyć tryb samolotowy i albo zapisac stan baterii albo telefon naładowany do maksa pozostawić na noc , rano bedzie wiadomo czy jakaś apka drenuje baterie czy wariacje z zasięgiem. Ludzie również zapominają że lte ciągnie baterie w oczach. Rozumie że kupując telefon za pare $$ oczekujemy żeby działał 3 dni bez ładowania ale coś za coś albo bajery albo bateria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w nocy nie mam problemu z baterią bo nawet procent nie spada. U mnie jest krótki czas na włączonym ekranie i wipe nic nie pomogło. Instalować znowu system przez odina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem wam że w tym s6 edge,ta bateria to porażka. Żebym ja od 3 do 4 razy podłączał ładowarkę to jest nie normalne. Przesiadek się z s5 i bardzo byłem zdziwiony. Jedyny plus to że szybko ładuje. A przez noc ciągnie do 15% baterii , chore. Kupiłem go rocznego ,zastanawiałem się nad wymiana baterii , ale widzę że nie ma to sensu . Ludzie piszą że mają tak samo . Doradzcie coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi