Skocz do zawartości
maris1991

Brak głosu podczas rozmowy w defy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem, mianowicie po wyciągnięciu słuchawek nie słychać nic podczas wykonywania połączenia, tzn nie ma sygnału łączenia, ani nie słychać rozmówcy. Jeśli wepnę słuchawki to przez nie słychać. Próbowalem wyciągać je i wkładać kilkanaście razy i nic, oraz robiłem wipe i nic nie skutkuje. Macie jakieś porady?

Edytowane przez maris1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    asdfghjkllkjhgfdsa[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami mam podobnie - ale ponowne włożenie i wyjęcie słuchawek działa (tak jakby telefon czasami nie rozpoznawał wyjęcia słuchawek).

Jaka wersja Androida? Jeśli miałeś 2.1 i Wipe nic nie zdziałał to może update do 2.2 coś da? Sam mam DEFY od niedawna i przyznam że sam się jeszcze borykam z problemami, ale widzę w tym jedyne logiczne rozwiązanie.

Aha - zmień tytuł tematu zgodnie z tym poradnikiem w czerwonej ramce powyżej (jeśli jej jeszcze nie zauważyłeś ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbuję już z tym wkładaniem słuchawek dość długo i na razie nie działa :kwasny: Mam wgranego froyo 2.2.1, więc update odpada. Na razie będę próbował jeszcze z tymi słuchawkami, ale za niedługo mnie chyba coś przez to trafi >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x