Skocz do zawartości
tyfon777

Problem z rootem, zawsze failed wtf?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiec mam problem mianowicie: Dzisiaj postanowilem zrootowac moja defy. Wiec zrobilem wszystko, to co pisali w tym przypietym poradniku. Telefon zaczal sie rootowac az tu nagle failed. Probówalem rownież programami z4root i universal androot. W

Przypadku z4root telefon zaczal sie rootowac aż tu nagle wyrzuciło mnie do menu, a universal androot wywalal mi failed. Proszę o pomoc, pozdrawiam tyfon777.

;(

Ps. Mam androida 2.1

Edytowane przez tyfon777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nam przydalaby sie informacja, jakiego androida masz, bez tego ciezko pomoc..

ps.

*wyrzucilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    bbbbbbbbbbbbbbbbb[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj podłączyć do innego portu USB - być może w pewnym momencie następuje przerwanie transmisji danych na jakąś milisekundę co już nie podoba się programowi rootującemu. Miałam tak kiedyś w innym telefonie.

Albo spróbuj tym apk'iem GingerBreak (pamietajac o tych trybach debugowania usb itp.)?

Ja jak ostatnio chciałam rootować 2.1 na Defy to też miałam Failed, przy opisywanym w poradniku programie SuperOneClick v1.8. Z tego co pamiętam zainstalowałam najnowszą wersję 2.1.1, chyba zresetowałam jeszcze pierw telefon i zaczęłam od początku - pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x