Skocz do zawartości
remos997

Najlepsze słuchawki do 30 zł!

Rekomendowane odpowiedzi

Tofix

Sam mam identyczne kupione wieki temu za sporo więcej. Trzymają się do teraz, mimo że były kilka razy wyprane razem ze spodniami, ze dwie zimowe noce zostały na mrozie i zero efektu :) Bass naprawdę kopie nieźle (For Whom The Bell Tolls S&M + max głośność + sterowniki z i5800 z forum), tylko wysokie tony zaczęły mi trzeszczeć po jakimś czasie (nie od razu) ale je trochę zmniejszają sterowniki o których wspominałem. Ja jako lubiący sobie po prostu posłuchać (niektóre utwory da się słuchać ze słuchawkami wiszącymi przy kołnierzu - to tak ad. głośności ;)) - nie audiofil - jestem zadowolony.

Tylko te końcówki... się gubią :)

Za taką cenę bym brał, w sumie to zastanawiam się czy nie dokupić 2 pary dla końcówek i żeby mieć jak te już padną, ale raczej popatrzę na droższe - niby lepsze.

Jeśli 30zł to dla ciebie max, to te będą dobre.

EDIT:

Tu masz opinie (o ile nie czytałeś):

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/82214_komentarze/

A tu filmik ode mnie a.d. głośności - tak, wiem, wszystko zależy od czułości i umiejscowienia mikrofonu (u mnie jest niestety od strony ekranu, nie obiektywu) - ale możecie mi wierzyć, słychać ładnie gdy sobie leżą. Za 30zł nieźle ;)

Edytowane przez Tofix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki zaraz zamawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noon

Szczerze to nie polecam tych słuchawek, to są na 100% podróbki. Oryginalne EP 630 kosztują 60-90zł. Miałem te podróbki i 6 miesięcy wytrzymały, głos nie jest najlepszy. Lepiej już kupić Słuchawki PANASONIC RP-HJE120 Szare VAS (1790043564) - Aukcje internetowe Allegro Mam już rok te słuchawki i naprawde mogę je polecić. Pozdrtawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofix

Pisze Creative to muszą być Creative. Jeśli się okaże że podrobione, to zgłaszasz to piszesz do sprzedawcy że towar jest niezgodny z umową. Na początek, zwykle da się dogadać i odesłać ze zwrotem pieniędzy za towar i przesyłkę. Jak nie to mamy jeszcze drogę prawną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    judas77

ja kiedyś naszedłem sennheisery douszne (dokanałowe nie są kompatybilne z moimi uszami;)), w sklepie euro-agd za 29.90 (modelu nie pomnę, ale pewnie MX170) i powiem, że brzmienie niezłe (chociaż ja tam zwykle różnicy nie wyczuwam;)), a i dość długo się mi trzymają (jak na mnie;)).

EDIT: co ciekawe, właśnie sprawdziłem, że na allegro są drożej niż w tej sieci sklepów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eXe

Jak chcesz mieć pewność to zapytaj o gwarancje...

Od siebie polecam:

PANASONIC RP-HJE120E-S - 29 zł • ElectroWorld.pl

Są w paru kolorach, kupiłem ostatnio gdy zgubiłem Klipsch X1/S2

na prawde przyjemnie grają

poczytaj na forum.mp3store.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baczek
    Pisze Creative to muszą być Creative. Jeśli się okaże że podrobione, to zgłaszasz to piszesz do sprzedawcy że towar jest niezgodny z umową. Na początek, zwykle da się dogadać i odesłać ze zwrotem pieniędzy za towar i przesyłkę. Jak nie to mamy jeszcze drogę prawną.

Hehe marzycielu ;) I co podasz kogos do sadu o sluchawki za 30 zl? Sprzedawcy w przeciwienstwie do Ciebie sa swiadomi, ze nic im nie zrobisz i wykorzystuja to wciskajac mnostwo podrabianego chlamu (inna sprawa ze nawet orginalne EP630 sa niewiele warte)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofix

A choćby nawet, ja bym się zrobić w konia nie dał. Już się Telepolska (oszuści że szok) przejechała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pisze Creative to muszą być Creative.

:), mowia ze wiara czyni cuda ale ja mam sprawdzony sposob zeby miec pewnosc: dowiedziec sie ile gwarancji jest na produkt i czy honoruja ja autoryzowane serwisy - dla Crativa to dwa lata i jak sprzedawca pisze ze mniej to wiadomo ze to tylko "kreatiw"...

...zreszta na oko po cenie widac ze fake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi