Skocz do zawartości
corey

Czy zmienisz swojego p8 na p9?

Rekomendowane odpowiedzi

corey

Jestem posiadaczem Huawei P8 od początku września 2015, telefon mi się spodobał ze względu na stosunek jakości do ceny. Nigdy nie żałowałem wyboru i marudzenie typu, że GPU jest słabe itd nigdy mnie nie ruszały( jest to tylko gadanie osób, które nie miały okazji korzystać z telefonu dłuższy czas albo grają dużo w gry - P8 na pewno nie jest dla nich, chociaż mi osobiście gry, które instaluje zawsze działają stabilnie). Uważam go naprawdę solidny telefon, a bateria przy tej wielkości telefon to magia.

Nowy model P9 kusi mnie większą baterią no i lepszym aparatem(czy dużo lepszym aparatem, się okaże po recenzjach).Nowe CPU i GPU to nie jest jakaś rewolucja więc o niej nie wspominam, bo telefon i tak jest już szybki. Jest trochę brzydszy niż P8, ale nie ma tragedii.

Oczywiście telefon kupiłbym gdzieś koło września jak cena spadnie do 1500-1600.

Ciekawi mnie zdanie osób, które aktualnie posiadają P8 i czy rozważają wymianę na nowszy model. A co Wam się nie podoba? A co podoba w P9?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kołek

Jako osoba, która zawsze kupowała flagowce topowych marek powiem wam, że do P8 podszedłem sceptycznie.. Jakoś nie przemawiała do mnie ta marka.. Kojarzyła mi się z tandetą. Ale gdy zobaczyłem P8 na żywo to zdanie szybko zmieniłem i zdecydowałem, że go kupię:-) I tak polecam teraz Huawei'a wszystkim znajomym i TAK myślę nad P9. Jakoś nie odstrasza mnie w P8 problem z aktualizacją do 6.0 bo może trwa to tyle bo chcą aby soft był dopracowany. W przypadku androida N na P9 pewnie będzie to samo.. Ale i tak kupię P9 tylko też poczekam aż cena spadnie do 1500zł

Edytowane przez Kołek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się, że ma czytnik linii papilarnych, większą baterię i ciekawy aparat ale według mnie nie warto się przesiadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również uważam że nie warto, choć to zapewne bardzo dobry telefon. Myślę jednak że to ewolucja modelu, a za rok żeby nie znudzić klientów, Huawei zaprezentuje coś zupełnie innego. Ja osobiście celuję w P10 ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Teraz może nie warto się przesiadać, ale na jesień, zimę jak najbardziej. Jest w sieci porównanie jakości zdjęć z S7 i się okazuje, że w wielu przykładach P9 robi lepsze zdjęcia, choć specyfikacja na papierze jest na niekorzyść Huawei. Szkoda jedynie, że jakość video już nie jest tak wspaniała, jak u konkurencji. Ale na szczęście mało nagrywam i ważniejsze są zdjęcia. P8 to mój pierwszy Huawei. Zawsze miałem flagowce Samsunga. Teraz z pewnością kupił bym P9. Co prawda podoba mi się też HTC 10, ale różnica w cenie jest zbyt duża.

Wysłane poprzez Tapatalk

Edytowane przez Wysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Incog

Na razie pewnie nie. Moje P8 kupiłem kilka miesięcy temu i nie widzę na razie powodów do upgrejdu do dziewiątki. Gdy taką potrzebę poczuje to na rynku zapewne będzie P10 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Mam P8 od m-ca. Cały czas uważałem go za ładny, fajnie wykonany telefon, do czasu aż w sobotę w MediaMarkt zmacałem. P8 Przy P9 jest brzydki. Nowszy model nie jest taki kanciasty, ma delikatnie zaokrąglone krawędzie i przyjemniej trzyma się w ręku. Mam na niego mega chęć, ale nie za sklepową cenę. Poczekam, aż ludzie zaczną przynosić do mnie na sprzedaż to może dorwę w dobrej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

A wg mnie to P9 nie jest specjalnie urodziwy, jest zbyt obły (choć dzięki temu fajnie leży w dłoni), a podwójny aparat to paskudztwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adonim
    Napisano (edytowane)

Ja tam nie zmieniam. W sumie tego mojego P8 to mam raptem parę dni. Druga sprawa że taki P8 starczy mi na moje potrzeby spokojnie na rok, jak nie więcej. Poprzedniego MyPhone Luna używałem od listopada 2014 i jakoś do dziś był wystarczający do tego, do czego go używałem. Gdyby nie okazja z zakupem tego P8 to pewnie dalej bym na nim siedział. Oczywiście ktoś inny może uważać inaczej. Ja na telefonie nie gram więc mi nie jest potrzebne super wydajne GPU w smartfonie. To samo z fotografowaniem. Od tego mam kompakta. A jak mam zrobić selfie to jest to też rzadko i tak. Grafika Mali ARM-628MP4 jest też za mocna jak dla mnie i moje potrzeby hardware. Bardziej liczy się dla mnie bycie nonstop online.

[Dodano: 14 maj 2016 - 13:07]

Podoba mi się, że ma czytnik linii papilarnych, większą baterię i ciekawy aparat ale według mnie nie warto się przesiadać ;)

Czytnik palca to dobra rzecz ale trudno, jak nie ma w P8 to nie ma. Niemniej gdy używałem około 3 miesięcy Honora 7 jako fon testowy, to rozwiązanie to było dla mnie bardzo pomocne.

Edytowane przez adonim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie nie Huawei  musi się jeszcze sporo nauczyć przeżyje jeszcze te 1,5 roku z P8 i wracam do Samsunga ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi