Skocz do zawartości
encore

Bład aktualizacji oprogramowania v10c - to urzadzenie jest podejrzane o uzyskanie praw dostepu super użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

encore

Nie  mogę zaktualizować tel do v10c pisze ze " To urzadzenie jest podejrzane o uzyskanie praw dostepu super użytkownika . Aktualizacja nie jest dostepna w zwiazku z tym dla tego urzadzenia" co mam zrobić aby to poszło ?

Edytowane przez bartekc00
    Proszę w przyszłości precyzować nazwy tematów w zgodzie z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@encore

Usunąć roota. Czyli wgrać np Soft od nowa z przywróceniem ustawień fabrycznych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    encore

Coś nie dziąła ten sposób ,a robie to tak wgrywam roota ,restart , usuwam roota , przywracam ustawienia fabryczne ,próbuje ściagnąc v10c i nic. Pierwszy raz jak to robiłem to najpierw pousuwałem wszystkie programy (nie usuwałem rota bo nie było go w spisie zainstalowanych programów chociaż wiem ze miałem go zainstalowanego i go nie usuwałem no ale niema to niema) , przywrócenie ustawień fabrycznych ,próba wgrania v10c .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    encore

Czyli podłaczam tel do kompa w trybie download ,wykrywa tel, włączam LG Flash ,wybieram w select type 3GQCT ,w PhoneMode wybieram CS-EMER...... ,w Select KDZ file nic nie wybieram ? naciskam Normal Flash .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@encore

Musisz ściągnąć ROM w rozszerzeniu .kdz. Jak nic nie zaznaczysz to nic nie wgrasz. W pierwszym punkcie instrukcji jest strona z oprogramowaniami. Tam powinieneś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@@encore Usuwając root przez aplikacje pozostają ślady po roocie. Koniecznie jest zainstalowanie nowego romu z opcja KONIECZNIE CSE Flash. Inaczej nie pozbędziesz się śladów i nie zainstalujesz update.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    encore

1. jaka jest różnica jak w "PhoneMode" wybiore "EMERGENCY" a "CS_EMERGENCY" ?

2. czy jezeli wgrałem rom v10c ,potem zrobiłem roota to czy potem aby nie było śladu po roocie mogę wgrać  jeszcze raz rom v10c za pomocą LG Flash

Edytowane przez encore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz sobie lg pc suite tam wybierz napraw błędy aktualizacji.To usunie Ci roota i zaktualizuje telefon.Później ewentualnie w miarę swoich potrzeb zrootujesz ponownie urządzenie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@@encore Zrób tak jak napisał Ci @@widmo1980. Mi pomimo kompletnie zmodyfikowanego softu i custom recovery pokazywało aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi