Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
memphis21

S7 edge - czy kupiłbym go ponownie?

Rekomendowane odpowiedzi

Blue20

Mam s7e od ponad 15 miesięcy i dalej jestem z niego zadowolony.

Jeżeli zmienię to może na s9+. 

S8 w ogóle mnie nie przekonuje tym bardziej, że praktycznie to takie same podzespoły.

Aparat rewelacja zrobiłem ponad 4 tysiące zdjeć. Marco tak samo można nieźle się pobawić.

Bateria też super, SOT między 3h, a 6h. Jak na ciągłe korzystanie z Internetu LTE/WIFI. Wystarczy na cały dzień niezależnie co się robi.

Wygląd i wielkość wyświetlacza, elegancko i profesjonalnie.

Gdybym miał inny telefon, na pewno chciałbym kupić s7e.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Osobiście kupił bym S7 EDGE jeszcze raz gdyby była taka potrzeba. W sumie to na gwarancji wymieniłem ekran więc koszt praktycznie używanego s7e.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    Napisano (edytowane)

Mailem S7E ale z powodu awarii zmieniłem go na S8+ . Gdyby nie podwójna wizyta w serwisie do dzisiaj nie pozbył bym sie S7E bo bylem z niego bardzo zadowolony tak jak obecnie jestem zadowolony z S8+ . Tylko jest obecnie w moim rozmyślaniu duze ALE czy warto nadal iść w Samsungi ? 

Zmieniłem wola roboczego A5 2015 na Xiaomi Redmi Note 4 za który nowy w Euro dałem 770 PLN . Jestem wręcz zaszokowany jak w tym telefonie sprawuje się bateria i to na samym LTE i GPS jako przystawka TAXI 

Spoiler

Screenshot_2018-03-13-15-38-23-360_com_miui.securitycenter.thumb.png.f1bc02e6e8a5a3f305ae5f7c7c3e94bc.png

Telefon bardzo dobrze wykonany z przyzwoitymi parametrami i za takie pieniądze nigdy nie kupi sie odpowiedniego Samsunga . 

Edytowane przez jeronimo
    edytowano i wycieto komentarz o Xiaomi niezwiazany z tematem watku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

@sroczkin xiaomi robi bardzo dobre telefony lecz mają swoje minusy. Ja po uszkodzeniu ekranu w S7 EDGE zastanawiałem nad mi 6 lecz aparat dla mnie jest najważniejszy dlatego wolałem naprawić.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Up@

Mi 6 ma jeszcze słaby aparat ale zaczęli pakować w swoje urządzenia aparaty Samsunga więc może się to poprawi . Zobaczymy co będą sobą reprezentować MiMix 2s i Mi7 . Mi przestała się podobać polityka serwisowa Samsunga oraz to ile sobie życzą kasy za nowe modele słuchawek.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710
    Napisano (edytowane)

Ja brałem pod uwagę zakup Mi6, ale jak obejrzałem go i pobawiłem się nim w sklepie nie dla idiotów, to zrezygnowałem. Po prostu mi się nie podobał. Wykonany tak sobie i wali z niego taką chińszczyzną, dużo bardziej niż od np Huaweiów. Do tego interfejs pomimo dobrego procesora i większej ilości RAM chodził tak sobie i lubił się przyciąć. A do tego ceny tych telefonów z polskiej dystrybucji też wcale nie są zbyt atrakcyjne.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    Napisano (edytowane)

Co do interfejsu wydaje mi się ze musiało być coś namieszane w tym modelu z wystawy . Niby mój XRN4 ma procek Snapdragon 625 i 3GB ram ale jeszcze nie zauważyłem nawet mikro przyciecia interfejsu . Naprawdę jestem zaszokowany ze za takie pieniądze można mieć tak dobrze zoptymalizowany telefon i z taka dobra bateria . Zawszaw kupowałem telefony topowych producentów i za średniaka zawsze trzeba było trochę zapłacić a tu za polowe tej ceny mam o wiele szybszy telefon . Jako podstawowy telefon nawet średniak topowego producenta mnie nie zadowoli ale do pracy średniaki są wystarczające . Osobiście dla mnie Mi6 jakoś stylistycznie się nie podoba ale MiMix juz wpada mi w oko dlatego czekam do 27 marca i jestem ciekaw jak będzie wyglądał ten MiMix 2S .

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

No nie wiem czy było namieszane, ale z tego co czytałem w necie, bo trochę szukałem informacji na temat tego modelu (chodzi o Mi6), to wiele ludzi pisało, że mimo dobrego procesora i sporej ilości RAM interfejs często przymula, a nawet się przywiesza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuChar
    Godzinę temu, sroczkin napisał:

dlatego czekam do 27 lutego

hmmm... chyba marca ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Up@

Masz rację , coś mi się miesiące pokręciły ??

dodana zawartość

38 minut temu, pawel1710 napisał:

No nie wiem czy było namieszane, ale z tego co czytałem w necie, bo trochę szukałem informacji na temat tego modelu (chodzi o Mi6), to wiele ludzi pisało, że mimo dobrego procesora i sporej ilości RAM interfejs często przymula, a nawet się przywiesza.

Możliwe że chodziło o MIUI 8 , ja mam MIUI 9.2 i ten interfejs chodzi idealnie . Nie miałem nigdy do czynienia z tą nakładka i nie wiem jak zachowywały się wcześniejsze wersje ale ta która posiadam jest spoko . Kiedyś pożegnałem się z Samsungiem na rzecz Sony właśnie z powodu zamulajacej nakładki jaka były wcześniejsze wersje TouchWiz , nie szło na niej pracować tak denerwowała. Obecne nakładki Samsunga działają bardzo dobrze choć i tak osobiście używam Nova .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi