Skocz do zawartości
edi194

rom [D802] TurboROM - 5.0 - MM 6.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

kiperos

Właśnie zainstalowałem ten ROM i na pierwszy rzut oka działa bardzo sprawnie. Dotychczas długo pracowałem na Cloudy + Dori więc trochę czasu zajmie mi poznanie ustawień (wiele ważnych po angielsku) oraz samego działania. 
    Aparat jest dla mnie bardzo ważny więc przetestuję go na pewno. Ogólnie na dniach będę dzielił się wrażeniami, zaletami i wadami romu. :)

EDIT:
    ROM nie bez powodu ma w nazwie Turbo. Jest tak szybki, że przerósł moje oczekiwania. Myślałem, że Cloudy działa szybko...:) Mam nadzieję, że nie zwolni po tygodniu albo miesiącu. Są dwie rzeczy na które narzekam:

1. Brak możliwości sprawdzenia stanu konta bankowego

2. Upośledzony aparat

Edytowane przez kiperos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na zdjęcia nie narzekam. Snapdragon Camera daje radę. Zajmuję się trochę fotografią i powiem, że jak ma się dobre warunki ( dużo światła ) to nawet nie widać różnicy pomiędzy tym a stockiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

Wątek prawdopodobnie nie będzie już aktualizowany. Powodem jest zmiana urządzenia na Nexusa 5.

Jeżeli ktoś chce kontynuować aktualizacje tematu, proszę o kontakt do moderatora działu.

Edytowane przez edi194

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość zmiany układu przycisków dotykowych? W innych Romach zawsze była taka opcja, tutaj natomiast nie mogę znaleźć ;x a jakoś nie umiem się przyzwyczaić do przycisku "wstecz" z lewej strony :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia - turbo tweaks - nav.bar - smart bar settings- toggle button editor I edytujesz przyciski przytrzymujac je

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę wrzucić sobie tego ROM'a

Ale po problemach z poprzednim telefonem wolę się upewnić...

Mam aktualnie nowy egzemplarz G2 z Androidem 5.0.2.

Jeśli dobrze rozumiem aby wgrać nowego ROMa muszę zrootować telefon i wgrać TWRP - to jasne.

Natomiast nie do końca umiem rozkminić czy mam wgrać bootloader i/lub bootstack ? Może ktoś mi w dwóch zdaniach wyjaśnić co i jak żeby nie uceglić telefonu? Nie pogardzę też linkiem co dokładnie ma być zainstalowane przed flashowaniem roomu.

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

mam problem, otóż na kazdym andku 6.0 tuz po uruchominiu systemu działa internet (od operatora - play) (czasem godzine, czasem 3 minuty, czasem nie dziala od razu), a potem zacina się i pokazuje sygnał np lte (tak jakby była transmisja danych) a obok wykrzyknik. Od tego momentu nie działa internet i trzeba resetować telefon. Jak juz mówilem dzieje się to na każdym mm jaki wgralem (z 4-5). Wcześniej miałem LP no name i wszystko działało elegancko i nigdy nie spotkałem się z taka sytuacją. Czy ma ktos pomysł jak to naprawić albo co zrobić w takim przypadku ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daveomg

@Up

Moja rada jest taka ; zrób ponownie wipy , wgraj hybrid bootstack (zawiera modem) , rom i gappsy ...powinno pomóc , ew. stock kdz lp i na nowo (chociaż wychodzi na jedno jak wgranie hybrydy)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część romow wgrywalem z bootstackiem i było to samo. Od wieczora działa, zobaczę dziś na uczelni (tam mam głównie z tym problem) i jak będzie to samo to wgram od nowa tak jak radzisz.

edit. Info dla kogoś jakby miał podobny problem, najprawdopodobniej problem powodowały a-gapsy (z 5 systemów wgrywałem tylko z tymi gapsami) lub wspomniany bootstack (mniej prawdopodobne). Po wgraniu od nowa systemu z open gapsami (wersja full z aroma installer) i wspomnianym bootstackiem działa już cały dzień i nic sie nie "psuje".

Edytowane przez marvelek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex

Czy tylko u mnie Interfejs pozera 20% baterii?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi