Skocz do zawartości
edi194

rom [D802] TurboROM - 5.0 - MM 6.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

@Danielf85 i paczkę normalnie flashowac przez recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ktoś siedzi na najnowszym bulidzie? Jak to działa? Warto instalować?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Też jestem ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.
    5 godzin temu, erasmous napisał:

@Danielf85 i paczkę normalnie flashowac przez recovery?

Po wcześniejszym full wipe klikasz flash w recovery i klikasz reboot do recovery > Instalujesz rom, gapps, i tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra to ja dam moją małą recenzję, właśnie skończyłem ustawiać ROM pod siebie więc co do baterii czy działaniu po upływie jakiegoś czasu nie mogę napisać więc tak w skrócie pierwsze wrażenia:

1. Kernel - WOW!
    Raj dla Geeków, jest tak dużo o opcji govenrorów i ustawień że każdy kto lubi po grzebać w kernelu i ustawiać go pod siebie będzie zadowolony.
    Do tego sound control - coś czego nigdzie nie ma a ja jestem audiofilem. :D
    Ram i zarządzanie nim, ogólnie to prawie non stop mamy około 1gb(bardzo dobra kompresja) ramu wolnego(przynajmniej ja teraz mam 1160mb).
    Temat kernela zamykam bo nie znam się aż tak by opisać każdą funkcje. :) Ogólnie mam odczucie że jest dużo lepszy niż lambada - dużo płynniejszy i szybszy nawet przy mniejszych zasobach( fabrycznie ustawione cpu na 1.7 ghz a gpu na 320) gdy przy lambdzie musiałem telefon kręcić na najwyższe obroty.

2. ROM i jego wygląd.
    Co tu dużo mówić w końcu to aosp ale np mamy trochę inne Power menu i w porównaniu do cm ciemny motyw wygląda bardzo ładnie. Do tego mamy ładna tapetę. :D

3. ROM i jego funkcje.

Tak w skrócie to taki mix krexusa i RR(Ressuruction Remix). Wyczyszczony ze wszystkich zbędnych apek + dodane przydatne.
    Czyli: terminal, logi, f droid, theme engine Sunstratum(według mnie cm lepszy), radio spirit, przygaszacz ekranu( myślę że w nocy będzie super przydatne), snap camera, AdAway, omni, testy gps.

Tutaj bym opisał funkcje dotyczące modyfikacji status/nav bara przycisków itp. ale myślę że wszyscy je dobrze znają z RR lub mogą spojrzeć sobie w temacie o RR.

Ogólnie to chyba tyle, z wad można zaliczyć to że nie jest 100% spolszczony - tylko dodatkowe funkcje są po angielsku. No i niestety nie działa Wi-Fi i BT jak się później okazało, więc rom raczej nie zdatny do użytku a szkoda bo naprawdę mi się podobał. Na chwilę obecną nie polecam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie co może być grane? Zrywa mi wifi co kilka sekund, a gdy wchodzę w wyszukiwanie sieci, to sieć z którą powinienem być połączony widnieje jako zapisana i połączyć się nie da.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@KaczmaR199 Masz odpowiedź nad swoim postem w trzech ostatnich linijkach.

Dnia 12.09.2016 o 18:30, Arczibald1298 napisał:

Ogólnie to chyba tyle, z wad można zaliczyć to że nie jest 100% spolszczony - tylko dodatkowe funkcje są po angielsku. No i niestety nie działa Wi-Fi i BT jak się później okazało, więc rom raczej nie zdatny do użytku a szkoda bo naprawdę mi się podobał. Na chwilę obecną nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Rozłożyła mnie ta recenzja :) Trzeba było napisać małym drukiem o tym niedziałającym Wifi, a najlepiej białymi literami na białym tle :)

A nie prościej było napisać tylko tyle "nie działa Wifi, ROM do d**y, nie nadaje się do użytku"?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up sorry ale nie wiem czy po prostu później tego nie dopisałem bo mało używam wi fi i bt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, może odkopuje temat, ale mam problem właśnie z tym romem, niby wszystko robię ok, wgrywam, bootstack'a hybrydowego, wgrywam roma (oczywiście full wipe), wgrywam gappsy, wszystko ladnie mi bootuje, ale po optymalizacji aplikacji nie idzie dalej, mam to samo na CM13, nie mam już pomysłu, pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@szkudnik7 wgraj stocka 5.0.2, root, potem twrp, dorimanx i dalej jak kazdy rom. ja tak robie i za kazdym razem dziala. w razie czego na priv moge pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi