Skocz do zawartości
edi194

rom [D802] TurboROM - 5.0 - MM 6.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

edi194

Też mam bootstack z tego tematu http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/boot-g2-hybrid-bootstacks-t3183219 i wgranie kernela od ZdrowegoGościa skończyło się bootloopem (na CM13) obawiam się, że z romem będzie podobnie, no ale zobaczymy :P

Kernel na CM13 nie działa, on jest do AOSP stąd bootloop'y.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

U mnie też wszystko śmiga tylko, że szkoda, że ten kernel nie obsługuje exfat i ntfs.. Ktoś ma jakąś radę na to?

Osobiście na chwilę obecną nie sprawdzę Ci tego bo zmieniłem już ROM. Paragon NTFS z marketu wypróbuj, będziesz miał pewność. Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paragon NTFS już sprawdziłem od razu i niestety nie działa. StickMount działa ale nie lubię tego sposobu bardzo.

Ogólnie to ROM nie wypada źle, ponieważ jako, że nie lubię MM to tutaj siedzi mi się całkiem dobrze. Zmieniłem tylko launcher na NOVA, trochę modułów i jak na razie sprawnie. 

Edytowane przez Lipson47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radeit

Przechodzę z rr i czuję wielką pozytywną zmianę. Wszystko bardziej płynne i szybsze. Jak na razie zero bugów. Działam na kernelu Healthy. Przy instalacji open gapps wyświetla błąd. Naprawdę TurboRom. Przed instalacją zrobiłem backup przez Titanum i full wipe, bez internal storage i działa wszystko.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Radeit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie w tym romie sie wlacza roota?

//Edit

Nie bylo pytania, przeflashowalem drugi raz i normalnie SU sie zainstalowalo. Dla potomnych, nie wylaczac wskaznika baterii w tweaksach bo juz jej nie wlaczycie, gdyz apka wywala FC ustawien.

Edytowane przez kenzo710

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem ROM i wszystko śmiga ładnie, jedyny problem mam z gappsami. Open Gapps nie mogę zainstalować, ponieważ w TWRP już wywala błąd, natomiast z A-Gapps jest taki problem, że po wejściu w Sklep play co chwilę pojawia się i znika okienko, że aplikacja została zatrzymana. Jakieś porady co z tymi gappsami zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam nie lubie szmerów bajerów i siedze na czyściutkim cm 13 najnowszy snapshot.

Ps. Czy moge robić aktualizacje snapshotów przez cyandelta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radeit

Wam też na tym romie tak długo ładuje się telefon? Mi chyba ponad 2 godziny.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Radeit

No też to zauważyłem. Jest opcja szybkiego ładowania w adiutorze ale nie polecam.

Ogólnie wydaje mi się, że to może być specjalnie tak ustawione w kernelu. Dlaczego? Im wolniej bateria się ładuje tym lepiej dla jej żywotności. Oczywiście nie mówię tutaj o chińskich ładowarkach które będą ładowały wolniej tylko o właśnie ustawienia w kernelu. I wydaje mi się, że tamta opcja po prostu zwiększa napięcie do standardowej ewentualnie większej - dlatego nie polecam ponieważ bateria traci tak żywotność. Jeśli się mylę to niech ktoś się dopowie do mojej odpowiedzi   :D

Edit:

Od razu też piszę, że nie chodzi mi tutaj o przesadnie mniejszym napięciu ustawionym w kernelu

Edytowane przez ldawid
    err.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radeit

Zabugowany jest ten rom. Podczas oglądania YouTube przez aplikację obraz sam się obraca, na chwilę jest czarny, 2 razy się tak zdarzyło. Zasięg jest super. Szybkość jest super. Bateria troszkę słabiej wg. mnie niż podana w jednym z pierwszych postów. Ładowanie baterii to nietrafiony pomysł. Specjalnie kupiłem szybką ładowarkę LG, żeby naładować telefon w godzinę, a nie siedzieć przy gniazdku. Wbudowany Viper na +. Jeszcze jedno szalenie istotne, byłbym zapomniał. Wysokie temperatury procesora np. przy oglądaniu filmów przez YouTube, podczas przeglądania internetu, grania. Wg. mnie wiele rzeczy do poprawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi