Skocz do zawartości
Dzonzi

Czym najlepiej zrobić backup smsów, połączeń i kontaków?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzonzi

WItam

Mój G2 ostatnio strasznie zamula ;/ Mam go prawie 2 lata. Chciałbym przywrócić ustawienia fabryczne, wiem jak to zrobić, ale mam pytania co to zawartości telefonu. Czym najlepiej zrobić backup smsów, połączeń i kontaków? 

Dodam, że mam roota. Czy on mi zniknie po resecie? Czy podczas resetu może coś pójść źle i będe miał problem? Czy to całkowicie bezpieczna operacja?

Edytowane przez Lysolus
Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matuś

Podpinam się pod temat żeby nie robić bałaganu od 2 lat nic nie robiłem ze swoim LG i mam ten sam problem z telefonem zamula strasznie. Otwiera SMS to myśli nawet minutę. Wyczyszczenie całkowite pomoże ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinno pomóc ;) co do roota czy zniknie to nie wiem ale nie trudno go zrobić ponownie ;) lepiej zrobić backup sms itp.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kanemo

Ja kiedyś backup sms robiłem SMS Backup & Restore i wygląda na to że działa dobrze. Nie wiem czy nie posiada też możliwości robienia backupu kontaktów.
Kopię kontaktów robiłem LG PC Suite korzystając z zakładki Import/Eksport kontaktów.
Z góry ostrzegam że robienie backupów tym programem może nie zadziałać jak zmienisz wersję oprogramowania w telefonie (niedoróbka programu). Kontakty i kalendarze daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robię backup programem My Backup Pro. Backupuje kontakty, sms MMS, ustawienia, aplikacji z danymi

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matuś

A jak kontakty mam na karcie sim to wyciągnąć ją przy resetowaniu czy może zostać i nic się z nią nie stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.

HR nie dotyka SIM. Opcja ta czyści telefon.

Osobiście polecam synchronizację z Google wtedy nie będziemy się martwić o kontakty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matuś

Już jestem po ;) Wszystko zrobione elegancko telefon dostał drugie życie zobaczymy na jak długo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi