Skocz do zawartości
wojteko65

Telefon zepsuty przy zmianie czcionki

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chciałem sobie zmienić czcionkę.W 

Font Installer (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.font.installer) w 'Preferences' a dokładnie w tym 2ugim menu (wybierało się tam czcionki do podmiany) zaznaczyłem wszystkie czcionki, zrestartowałem telefon i wszystko się posypało. Na start okieno z trzema kropkami i przecinkami, fon wchodzi w pętlę tzn.udaje mi się odblokować go, zninikęcie i pojawienie się zegarka na pasku u góry, następnie na cały ekran tapeta i tak w kółko. Po zablokowaniu ekran już nie świeci tylko panele dotykowe świecą przy dotyku. pewna apliacja która wibruje co godzinę działa i czuję wibrację Model Prestigio 3404 DUO.  Błagam o pomoc telefon  zrootowany. EW. czy jakiś serwis to naprawi?
    Edytowane przez wojteko65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynym wyjściem z tego może być reinstall systemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zielony w tych tematach. Może ktoś mi touturial czy cuś podać?Ogólnie udało mi się obejść pętlę i da się korzystać z telefonu lecz bez czcionki 

Edytowane przez wojteko65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście chyba tylko serwis mi pozostaje. Aczkolwiek mam pytanie: gdyby dać go na gwarancję do serwisu to czy mi go naprawią czy odeślą, bo się skapną że jest root?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@wojteko65

1) Rozumiem, że "root" jest tak zrobiony, że nie wejdziesz do recovery mode za pomocą kombinacji klawiszy Vol+ + Power ? Opcja "wipe data/factory reset" nie wchodzi u Ciebie w grę?

2) Rootowanie telefonu stanowi naruszenie warunków gwarancyjnych producenta, zatem jeśli telefon trafi do autoryzowanego serwisu to serwisant prawdopodobnie zauważy modyfikacje programową i urządzenie zostanie zakwalifikowane do naprawy odpłatnej. 

Tak czy owak: jeśli opcja przywrócenia ustawień fabrycznych za pośrednictwem menu recovery nie wchodzi w grę, to reinstalacja oprogramowania powinna przywrócić pełną sprawność telefonu.

Pozdrawiam,

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi