Skocz do zawartości
Ransey

Android Nougat Preview 4

Rekomendowane odpowiedzi

nattowe

Bez problemu można było dograć apk od Sony? Album, muzyka? I jest jakaś aplikacja do kopii która nie potrzebuje roota? Zależy mi na jednej aplikacji i jej danych, żeby przenieść tylko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość bez problemu - są w sklepie play, ale np. dialera sony bez roota nie wgrasz. Ja większość przywracałem z chmury poszczególnych aplikacji, także tu nie pomogę.

Edit:

Potwierdzam - po wyłączeniu wifi restarty ustały. Od czasu napisania poprzedniego posta ani raz nie było restartu, gdzie wcześniej średnio co 5 min był sr.

Edytowane przez cesiu111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie było ani jednego restartu, 4g+różne wifi. apki muzyka nie używam. do mp3 poweramp streem z deezera. Apki sony z marketu się instalują choć niektóre niestety nie działają poprawnie np. Zdjęcia seryjne czy moduł 4k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nattowe

Można jakoś z ekranu startowego usunąć pasek wyszukiwania Google?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie w launcherze Google now. Zainstaluj ten od Sony.

Wysłane z czarnego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nattowe

Jakie macie wyniki w Antutu? Na MM miałem 61k, teraz jest 56.

Bardzo przydatne jest odpowiadanie na sms-y z belki powiadomień, jasność ekranu rewelacyjna. Ustawiona na jakieś 20-30% i nawet w słońcu wszystko dokładnie widać.

Z wad jakie zauważyłem to dosyć długo łączy się z Wi-Fi. Kiedy wyśle sms-a, od razu wrócę do pulpitu i zamknę sms-y wiadomość się nie wysyła i później dopiero widać, że jest błąd. Trzeba czekać z otwartą rozmową do wysłania się wiadomości.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie podobny wynik w antutu.

Ostatnio nie jestem power userem, więc nie przeczesałem całego systemu. Poza bugiem z WiFi, wkurza tylko jak odpisujesz komuś w powiadomieniu na wiadomość i dostaniesz kolejną wiadomość - Twoja się wtedy kasuje. A tak to raczej problemu z systemem nie mam. Czasem jakąś apka się wysypie, ale to nie powinno dziwić. W dp4 i tak jest dużo lepiej niż w dp3.

Wysłane z czarnego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie przy WiFi i danych komórkowych restart co kilka minut. Po wyłączeniu Wifi wszystko działa. System szybki i dosyć stabilny. Czekam na rozwój sytuacji, choć już mi się bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszedłem przez OTA z dp3 na dp4 i nie mam nic takiego u siebie, bez problemów działa z włączonym wi-fi na sieciach komórkowych, czy na Wi-Fi, nie wyłączam wi-fi wcale. Po przejściu z Lollipopa na N za pomocą Xperia Companion nie robiłem nawet powtórnego kasowania danych, który ponoć był zalecany po uruchomieniu Nki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eeRBii

Dokładnie zrobiłeś tak jak ja i ja też nie mam żadnych negatywnych objawów.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi