Skocz do zawartości
Ransey

Android Nougat Preview 4

Rekomendowane odpowiedzi

nattowe

Patrz jak tam bateria będzie się sprawować do i od 3 ładowania. Napisz Twoje uczucia z użytkowania N'ki za jakiś czas ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie miałem klikać że jestem pewien i instalować, ale kolejne dwie godziny ustawiać wszystko, pobierać, i się martwić. Zaczekam na lepszą wersję, lub na 6. Wątek śledzę:P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nekser

No zalecane jest zrobienie full wipe ale ja jak flashowałem ten soft przez flashtoola to odznaczyłem wipy i na razie działa bez żadnych problemów . A moje ustawienia, dane , apki zostały i też normalnie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziś raz odblplowywałem telefon wybudzał się i wchodził w tryb zablokowania, i tak z 10x , dopiero resetowanie telefonu pomogło, bateria ładowana 15h temu , mam 78% , z 6 telefonów wykonałem i sieć włączona na 1h, pokazuje się informacja żę pozostało 1 dzień i 4h...

ogólnie jestem zadowolony, wifi mi nie przerywa, brakuje mi knocka aby się blokował , ale i tak jest ok.

Edytowane przez rumek polska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nekser

@@rumek polska nie miałem takiego przypadku jak ty. Tylko niektóre apki nie działają. Bateria mi trzyma ok 6h przy normalnym użytkowaniu. Ogólnie spoko soft i nie ma wcale tak dużo błędów. Czasami zdarzą się małe lagi . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi czasami jakby się przywieszał, myląca też jest apka wiadomośco sms która zwie się messenger, a że używam messengera z fb to mam teraz dwa!, kolejna rzecz nie można zalogować się na 3 konto , niby pyta o kolejne hasło i login ale pózniej po zalogowaniu się widzi poprzednie dwa a trzeciego niema jak wcześniej! kolejna rzecz nie ma opcji restartu telefonu jest tylko wyłącz.. Apki nie działają wszystkie , nawet dysk google odpala się i autuje automatycznie. szkoda że niema jakieś poprawki. albo kolejnego wydania n-ki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nekser

@up z tym się z tobą zgodzę. Tyle że do smsów zmieniłem apke na YAATA SMS. I nie działa dolphin jetpack czyli nie działa flash player.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam już od około tygodnia i mam pewne spostrzeżenia 

Z baterią nie ma problemu spokojnie trzyma cały dzień na załączonej synchronizacji i dokładnej lokalizacji

przy sporej ilości google+, mobilnego fb przez chrome (apka fb i mesenger to zuoo dla baterii! ;) ), muzyka z deezera trochę ingressa , kilka telefonów i smsów

Z płynnością gier nie ma problemu testowałem na NFS:NL z podrasowanymi opcjami grafiki 

Z oglądaniem filmów nie ma problemu - vlc daje radę z .avi , .mp4 jak i z .mkv

Fix gps załącza się błyskawicznie nawet w budynku

Nowy dialer jest bardzo fajny a wbudowana opcja czarnej listy jest czasem przydatna

Co nie działa

aplikacje od sony: 

*timeshift video i burst

*video 4k

*efekty AR 

*aplikacja MOBILET (brak możliwości skasowania biletu i odświeżenia puli posiadanych środków) alternatywnie do kupna biletów można używać Skycash 

ta działa bez problemu

Jak macie jakieś pytania to walcie śmiało 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie instaluje i zobaczę jak się sprawuje. Liczę na dobrą wydajność baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miły

Wydaje się ok, ale poczekam do wersji rootowanej ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi