Skocz do zawartości
Ransey

Android Nougat Preview 4

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam że Sony specjalnie nie wypuszcza ce1 dla nas dlatego że będzie aktualizował nasz fon do N-ki, dlatego między innymi dostaliśmy bete N-ki do testowania ...

Sam używałem go , i  jest pod wrażeniem... W sumie wole poczekać na bardziej kompatybilny system w fonie niż cieszyć się niedopracowanym romem i narzekaniem na to że coś nie działa jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
seba112

@@rumek polska

Android N nawet nie ma jeszcze nazwy, a Ty już chcesz oficjalną wersję CE1 na Z3. Zanim Nexusy dostaną oficjalną wersję to też trochę minie.

Xperia Z3™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
erystr

Mi najbardziej brakuje tych prostych widżetów (kalkulator itp) i systemowej opcji nagrywania ekranu i jego zrzutów ;)

I potwierdzam że Snap i Opera nie zawsze działają ok - w snapie zawiesza się kamera czasami, a w operze jest czarny ekran zamiast karty... Sam aparat też czasami miewa humory - ostatnio do czasu restartu nie mogłem zrobić zdjęcia tylnym aparatem bo wychodził obraz z przedniej a w zasadzie ten sam fragment powielony i na zielonym tle ;) Poza tym wydaje się jakby zarządzanie ramem lepiej działało na 5.1.1... Szkoda że nie ma w PlayStore launchera z 5.1.1 bo ten Googlowski mi nie przypasował...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś krótki opis jak powrócić na piankę?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patrikos23

@@StrangeT9X flashtool...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma już ktoś dev preview 3? Jak wrażenia?

Wysłane z czarnego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eeRBii

Nadal bardzo dobrze. Mam wrażenie że polepszyła się jakość rozmów a raczej czułości GSM. Wcześniej często nie było mnie słychać czy rozmówcy a teraz problem nie występuje. Problem ten miałem na LP i MM a po przejściu na N jest rewelacja. Wi-Fi zdecydowanie lepiej działa niż na MM. Wszystkie aplikacje z których korzystam działają oprócz Dolphina (przeglądarka) która się wykrzacza. Na wersji dev 2 działała normalnie. To tyle, jak więcej zauważe to napiszę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nekser
Napisano (edytowane)

Właśnie u mnie się skończyło aktualizować ;-) 

post-387933-0-14471900-1463679996_thumb.pngpost-387933-0-08601600-1463680005_thumb.pngpost-387933-0-25957700-1463680013_thumb.png

Edytowane przez Nekser
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blest

Jest opcja double tap to weak ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eeRBii

Jest

Udostępnij tę odpowiedź